بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

ایران ورزشی - 17 اردیبهشت 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی رئال‌ مادرید 0 - بتیس 2

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

مورینیو: ممکن است حرف بزنم و بازهم جریمه شوم
جمعه, 27 مهر 1397 ساعت 17:56
مورینیو: ممکن است حرف بزنم و بازهم جریمه شوم
ژوزه مورینیو پس از پیروزی یونایتد برابر نیوکاسل کمی به آرامش رسیده اما همچنان شایعات اخراجش شنیده می شوندو.

به گزارش "توپ 90"، پیش از بازی با نیوکاسل گفته می شد که مورینیو تحت هر شرایطی اخراج خواهد شد. یونایتد در آن بازی ابتدا با دو گل عقب افتاد اما در 20 دقیقه پایانی سه گل زد و برنده از زمین خارج شد. فردا در بازی برابر چلسی، شیاطین سرخ محکوم به پیروزی هستند و شاید یک شکست، بار دیگر مورینیو را روی لبه تیغ قرار دهد.

سرمربی پرتغالی در نشست خبری با چلسی گفت:« پس از بازی با نیوکاسل تغییر در عملکرد و کیفیت بازیکنانم را حس کردم. چنین مواقعی به خودتان می گویید که این حس دائمی خواهد بود تا اینکه بازی بعدی می رسد. خیلی از بازیکنان را در هفته گذشته به دلیل بازی های ملی در اختیار نداشتم و برخی هنوز هم برنگشته اند. پس از بازی های ملی، شرایط کمی متفاوت می شود اما معتقدم حس پس از بازی با نیوکاسل هنوز در میان بازیکنانم وجود دارد. آنها را در شرایطی خوب، متمرکز و شاد دیده ام.»

مورینیو به دلیل مصاحبه پس از بازی با نیوکاسل، در خطر جریمه از سوی اتحادیه انگلیس قرار دارد. او تا چهارشنبه می تواند نسبت به این موضوع پاسخگو باشد. مورینیو در همین رابطه گفت:« می توانم در این مورد حرف بزنم و یک پرونده انضباطی جدید برایم باز شود. به همین دلیل ترجیح می دهم چیزی نگویم.»

تمدید قرارداد شاو:«  لوک در مقابله با شرایط سخت، بهترین تصمیم را گرفت. او مدت ها در ترکیب جایی نداشت اما همیشه به من می گفت که ثابت خواهد کرد بازیکن شایسته ای برای یونایتد است و همین کار را هم کرد. او به من می گفت که می خواهد همان بازیکنی شود که انتظار دارم. برای او خوشحالم.»