بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

شوت - 4 تیر 1396

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه‌‌ تنیس زورف و جوکوویچ در فینال لندن 2018

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

ساری: منچستر یونایتد بهترین تیم انگلیس است
جمعه, 27 مهر 1397 ساعت 17:25
ساری: منچستر یونایتد بهترین تیم انگلیس است
مائوریتزیو ساری، سرمربی چلسی در نشست خبری بازی با یونایتد به تمجید از شیاطین سرخ و نیز مورینیو پرداخت.

به گزارش "توپ 90"، فردا از هفته نهم لیگ جزیره، تیم های چلسی و یونایتد در استمفوردبریج به مصاف هم خواهند رفت. شرایط چلسی که در رده دوم قرار دارد، بهتر از یونایتدی است که پس از برد دقیقه آخری برابر نیوکاسل، کمی از بحران خارج شده است.

 

 

 

ساری در نشست خبری این بازی گفت:« یونایتد از حیث داشتن بازیکنان بزرگ، بهترین تیم انگلیس است. اگر به این تیم نگاه کنید، متوجه خواهید شد که چه بازیکنان بزرگ و باکیفیتی دارد و در صورتی که به فرم واقعی خودشان برسند، بسیار قدرتمند خواهند شد. از اینکه می بینم آنها در صدر قرار ندارند، شگفت زده شده ام. در حال حاضر سیتی از لحاظ تیمی بهترین تیم است ولی هنوز در ابتدای فصلیم و یونایتد این فرصت را دارد تا وضعیت خود را سامان دهد.»

ساری همچنین به دفاع از مورینیو پرداخت که شایعات برکناری اش هفته به هفته قوت می گیرند:« در مورد مربی ای حرف می زنیم که همه چیز را فتح کرده است و فکر می کنم باید به او احترام بیشتری گذاشته شود. شما رسانه ها نیز باید به او احترام بگذارید.

مورینیو مربی بسیار خوبی است. یکی از بهترین ها جهان. مشکلاتش با کونته؟ از این موضوع اطلاعی ندارم. درون زمین طبیعی است که مربیان دچار تنش و استرس شوند. شاید در لحظه، خیلی چیزها گفته شود؛ اما فکر می کنم بین مورینیو و کونته، احترام متقابل وجود دارد.»