بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

ایران ورزشی - 3 اردیبهشت 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی آلاوس 0 - بارسلونا 2 (گزارش عباس قانع)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

ستاره میلان: حاضرم برای گتوزو در زمین بمیرم
جمعه, 27 مهر 1397 ساعت 11:13
ستاره میلان: حاضرم برای گتوزو در زمین بمیرم
سوسو، ستاره میلان تایید کرد که چندین بار به حضور در اینتر نزدیک بوده ولی حالا حاضر است برای گتوزو بمیرد.

به گزارش "توپ 90"، گتوزو از فصل گذشته هدایت میلان را برعهده گرفت و توانست این تیم را از شرایط بحرانی نجات دهد و اوضاع را تغییر دهد. او در این فصل با وجود شروع ضعیف، رفته رفته شرایط را بهبود بخشید و حالا این تیم وضعیت بهتری نسبت به ابتدای فصل دارد. سوسو که ستاره تیم میلان بوده، پیش از دیدار حساس مقابل اینتر تاکید کرد که حاضر است برای گتوزو بمیرد.

او گفت:" بهترین دوره فوتبالم؟ فکر می‌کنم حالا، هم از لحاظ روحی و هم روانی شرایط خوبی دارم. خوب گل می‌زنم، خوب پاس گل می‌دهم و تیم ما پیروزی‌های پیاپی کسب کرده است و من به تیم ملی بازگشته ام. گتوزو شخصیت محکمی است. با او راحت هستم ولی تمام مربیانی که با آنها کار کرده ام، هر کدام چیزی به شخصیت من اضافه کرده اند؛ راجرز، گاسپرینی و حتی مونتلا. من حاضرم برای گتوزو در زمین بمیرم. هیچ کدام از ما راجع به او حرف نمی‌زنیم.

مالدینی؟ او خود میلان است. او شخصیتی است که مستقیما با شما صحبت می‌کند و من خوشحالم که اینجا ماند. اینتر هم تلاش کرد که من را جذب کند. آنها دو بار اقدام کردند ولی من هیچگاه به این انتقال فکر هم نکردم. دوست ندارم به تیم ایتالیایی دیگری بپیوندم."