بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

ایران ورزشی - 29 فروردین 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه تنیس دوسان لایوویچ - فابیو فونینی (فینال مونته کارلو)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

مانوئل نویر همچنان بهترین دروازه بان دنیاست
پنجشنبه, 26 مهر 1397 ساعت 20:32
مانوئل نویر همچنان بهترین دروازه بان دنیاست
هوگو لوریس، دروازه بان تاتنهام و تیم ملی فرانسه، معتقد است که مانوئل نویر، دروازه بان بایرن و تیم ملی آلمان، همچنان بهترین دروازه بان دنیاست.

به گزارش "توپ 90"، نویر که فصل گذشته به دلیل مصدومیت، برای ماه ها از میادین دور بود اما در بازگشت به میادین نتوانست نمایش های خوبش را تکرار کند. اشتباهات او در دیدار مقابل کره جنوبی در جام جهانی و برابر هلند در دیدار این هفته ژرمن ها در لیگ ملت های اروپا، انتقادهایی را به همراه داشت.  

حتی لوتار ماتئوس، کاپیتان سابق تیم ملی آلمان، اعلام کرد که مارک آندره تراشتگن، دروازه بان بارسلونا، باید به دروازه بان شماره یک آلمان تبدیل شود اما لوریس اعتقاد دارد که نویر همچنان در سطحی است که سایر دروازه بان ها دوست دارند به آن برسند.

او به اسپورت 1 گفت:" از نظر من، او بهترین است؛ تردیدی در مورد توانایی های مانوئل نویر وجود ندارد. او بازیکن فوق العاده ای است. او در آینده این را ثابت خواهد کرد.

با توجه به دستاوردهایی که او برای بایرن مونیخ و آلمان داشت، صحبت کردن در مورد فرم فعلی او عادلنه نیست. وقتی برای حدود یک سال بازی نمی کنید، شرایط آسان نیست اما او هنوز در سطح فوق العاده ای است؛ یک دروازه بان فوق العاده. به عنوان دروازه بان، ما همیشه به تیم مان خیلی وابسته هستیم."