بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

گل - 27 مرداد 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی ولورهمپتون 1 - منچستریونایتد 1

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

تاریخ و رقم دقیق بند فسخ نیمار فاش شد
پنجشنبه, 26 مهر 1397 ساعت 16:10
تاریخ و رقم دقیق بند فسخ نیمار فاش شد
امروز ابتدا کادناسر در گزارشی ادعا کرد که بر خلاف پیش بینی ها در قرارداد نیمار با پی اس جی بند فسخ وجود دارد و سپس نشریه اسپورت خبر از رقم دقیق آن داد.

به گزارش "توپ 90"، در اسپانیا می گویند که نیمار دیگر علاقه ای به ماندن در پی اس جی ندارد و مشتاق بازگشت به لالیگا است. مقصد بعدی او یا رئال است و یا بارسا. هم تیمی های سابق نیمار در بارسا نیز علاقه مند به بازگشت او هستند هرچند که این بازگشت، دشواری های بسیاری خواهد داشت و شاید انتقال او به رئال، کاری ساده تر باشد.

در حالی که پیش از این گفته شده بود در قرارداد نیمار بند فسخی وجود ندارد اما امروز ابتدا کادناسر خبر از وجود بند جدایی در قرارداد نیمار داد و سپس اسپورت در گزارشی اختصاصی فاش کرد که ستاره برزیلی تابستان 2020 با رقم 220 میلیون یورو می تواند راهی باشگاه موردعلاقه اش شود. طبق ادعای این نشریه نزدیک به باشگاه بارسلونا، این رقم دقیق بند فسخ نیمار است.

اسپورت گزارش داده است که تا قبل از تابستان 2020 هر باشگاهی خواهان نیمار باشد، باید مستقیما با پی اس جی به توافق برسد یا اینکه نیمار بتواند مجوز جدایی اش را به شکلی دوستانه کسب کند اما دو سال بعد هر باشگاهی 2015 میلیون یورو بند فسخ نیمار را پرداخت کند، می تواند او را به خدمت بگیرد؛ ضمن اینکه در سال های بعد، این رقم پلکانی کاهش خواهد یافت.

بند فسخ پس از توافق نیمار با ناصر الخلیفی، مدیر قطری پی اس جی در قرارداد گنجانده شده است.