بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

گل - 25 آذر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه‌بازی پاری‌سن‌ژرمن 3 - موناکو 1 (هتریک‌امباپه)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

رای نیمار به کاندیدای جنجالی ریاست جمهوری برزیل
چهارشنبه, 25 مهر 1397 ساعت 15:22
رای نیمار به کاندیدای جنجالی ریاست جمهوری برزیل
نامزد نیمارف فوق ستاره برزیلی فاش ساخت که نیمار در انتخابات ریاست جمهوری برزیل به "بولسونارو"، کاندیدای راست گرای افراطی رای داده است.

به گزارش "توپ 90"، بولسونارو که جنجالی ترین نامزد انتخابات ریاست جمهوری پیش روی برزیل است، عقاید ضد زن و نژادپرستانه ای دارد که باعث واکنش های بسیاری شده است.

او که به ترامپ برزیل مشهور شده، از حمایت طبقه مرفه این کشور برخوردار است و تعداد زیادی از ستاره های فوتبال برزیل نیز از او حمایت کرده اند. حتی گفته می شود که باشگاه بارسلونا به دلیل حمایت رونالدینیو از بولسونارو قصد قطع همکاری با او را دارد.

 

 

 

 

برونا مارکزین، نامزد نیمار که یکی از هنرپیشه های معروف برزیل است، در جریان یک مصاحبه به این نکته اشاره کرد که نیمار و خانواده اش حامی بولسونارو هستند و در انتخابات مرحله اول که یکشنبه گذشته انجام شد، به او رای داده اند. به عقیده مارکزین، نیمار تحت تاثیر خانواده خود به بولسونارو رای داده است این در حالی است که خود او حامی چیرو گومش، نامزد دیگر ریاست جمهوری برزیل است اما در این مورد به رای و عقیده نیمار احترام گذاشته است.

مارکزین همچنین اذعان داشت که توانسته نیمار را متقاعد کند که پیش از انتخابات به صورت علنی حمایتش از بولسونارو را اعلام نکند.