بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

خبر ورزشی - 4 تیر 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی سانفرسه هیروشیما 3 - کاشیما آنتلرز 2 (لیگ قهرمانان آسیا)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

شروع طوفانی بولت: دو گل در اولین بازی در ترکیب اصلی
جمعه, 20 مهر 1397 ساعت 13:50
شروع طوفانی بولت: دو گل در اولین بازی در ترکیب اصلی
اوسین بولت، اسطوره ورزش دو میدانی که اخیرا وارد دنیای فوتبال شده، موفق شد در اولین بازی که پایش به گلزنی باز می‌شود، دو گل برای تیمش به ثمر برساند و عملکرد بسیار خوبی را به ثبت رساند.

به گزارش "توپ 90"، هدف بولت از حضور در این بازی، درخشش و جلب توجه مربی بود تا دوره آزمایشی حضور او به پایان برسد و به صورت رسمی به تیم مارینرز بپیوندد. او که پیش از این یک نیمه برای تیمش بازی کرده بود، امروز درخشش فوق العاده ای داشت و توانست دو گل برای تیمش به ثمر برساند.

روی گل اولی که او به ثمر رساند، توانایی‌های استثنایی او در دو میدانی به وضوح مشخص بود. او با سرعت فوق العاده اش مدافع پیش روی خود را پشت سر گذاشت و با یک ضربه دقیق، دروازه حریف را باز کرد اما این نمایش درخشان، به اینجا ختم نشد.

در ادامه بازی، روی یک ارسال، ستاره جاماییکایی جایگیری خوبی داشت که ضربه را بزند ولی مدافع حریف به اشتباه توپ را به سمت دروازه خودی زد که این کار او که با خروج گلر همزمان شده بود، باعث شد تا بولت در مقابل دروازه خالی قرار بگیرد و گل دوم خود و گل چهارم تیمش را به ثمر برساند.

او پیش از این بازی نیز تاکید کرده بود که این بازی برایش بسیار مهم خواهد بود زیرا در این دیدار می‌تواند تعیین کند که آینده اش به چه شکل خواهد بود و آیا در فوتبال به جایی خواهد رسید یا نه.

با این درخشش باید انتظار این را داشت که حضور او در جمع مارینرز ادامه پیدا کند و در لیگ استرالیا شاهد درخشش او باشیم.