بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

هدف - 2 خرداد 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بسکتبال سه نفره ایران - فیلیپین

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

انریکه: تقریبا بی نقص بودیم
جمعه, 20 مهر 1397 ساعت 09:30
انریکه: تقریبا بی نقص بودیم
لوئیس انریکه، سرمربی تیم ملی اسپانیا پس از پیروزی 4-1 تیمش مقابل ولز تاکید کرد که شاگردانش نمایشی بی نقص در زمین داشتند.

به گزارش "توپ 90"، تیم ملی اسپانیا روز گذشته به مصاف تیم ملی ولز رفت و موفق شد با 4 گل حریف را در هم بکوبد. پس از بازی، لوئیس انریکه به تمجید از تیمش پرداخت و تاکید کرد که آنها نمایشی بی نقص در زمین داشتند.

او گفت:" من انتظار چنین شروعی نداشتم. خیلی دوست داشتم که بازیکنان زیادی آماده حضور در تیم بودند. از همین رو، قرار گرفتن در ترکیب اصلی برای همه بازیکنان بسیار دشوار می‌شود. رویکرد ما در این بازی تقریبا بی نقص بود. آنها دویدند، پرس کردند و تلاش بسیاری انجام دادند، از دقیقه اول تا آخر و ثابت کردند بازی دوستانه با بازی‌های دیگر برایشان فرقی ندارد.

باید انقدری خوب باشید که به تیم ملی دعوت شوید. فکر می‌کنم هر بار برای من انتشار فهرست دشوارتر می‌شود زیرا 5 بازیکن مصدوم هستند و بچه‌ها باید سخت تر بکوشند و جای خالی دیگران را هم پر کنند. فکر می‌کنم اگر که فقط به عملکرد آلکاسر توجه شود، در حق عملکرد تیمی ناعدالتی می‌شود. درست است که اعتماد به نفس خیلی مهم است، به خصوص برای مهاجمان و من فکر می‌کنم که یک بازی عالی را دیدیم ، موراتا و سوسو هم خوب بودند."