بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

پیروزی - 27 خرداد 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی اسطوره های انگلیس - منتخب جهان

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

آلاوز 1 - 0 ئال مادرید، شکستی دیگر برای رئال در لالیگا
شنبه, 14 مهر 1397 ساعت 21:53
رئال مادرید
دروازه رئال مادرید در دقیقه 94 باز شده و این تیم با یک گل مغلوب آلاوس شد.

به گزارش "توپ 90"، رئال مادرید در شبی که یکی از بدترین نمایش سال های اخیر خود را ارائه داده و در خلق موقعیت یک ناکام تمام عیار بود، با یک گل مغلوب آلاوس شد تا تیره روزی های این تیم ادامه پیدا کند. بدون رونالدو آنها بیش از 6 ساعت است در گلزنی ناکام مانده اند.

رئال مادرید بازی را هجومی آغاز کرد و بعد از چند حمله در دقیقه 9 بهترین فرصت را برای زدن گل اول داشت اما ضربه سر بنزما روی ارسال اودریوزولا روی خط دروازه توسط مدافعان آلاوس برگردانده شد.

در دقیقه 16 گرت بیل ولزی در مقابل دروازه آلاوس صاحب فرصت شد اما ضربه سر او با اختلاف کمی از بالای دروازه به بیرون رفت.

در دقیقه 26 و روی اشتباه واران، کایری در مقابل دروازه رئال مادرید صاحب فرصت شد اما ضربه سر او با بی دقتی نواخته شد و راهی به دروازه نیافت.

در ادامه نیمه اول جریان بازی بسیار آرام شده و رئال مادرید حتی قادر به خلق یک موقعیت نشد تا 45 دقیقه نخست کم هیجان با تساوی بدون گل به پایان برسد.

رئال مادرید در 15 دقیقه ابتدایی نیمه دوم نیز نتوانست موقعیت مهمی روی دروازه آلاوس ایجاد کند و حتی در زدن یک شوت هم به سمت دروازه این تیم ناکام بود. اگرچه توپ و میدان در اختیار شاگردان لوپتگی بود، اما این برتری کمکی به خلق موقعیت نمی کرد.

در دقیقه 70 گرت بیل از سمت راست تصمیم به نفوذ به سمت دروازه آلاوس گرفت اما این تلاش نیز برای رئال مادرید اثربخش نبود.

در ادامه لوپتگی تصمیم گرفت وینیسیوس جونیور را وارد میدان کند تا بخش هجومی تیمش تقویت شود اما این ترفند نیز افاقه نکرد. در ادامه جریان بازی آرام دنبال شد و هیچ اتفاق خاصی روی دروازه رخ نداد.

اما در دقیقه 94 دروازه رئال مادرید باز شد. روی یک ارسال کرنر و ناهماهنگی مدافعان، گارسیا در دهانه دروازه با یک ضربه سر دروازه رئال مادرید را باز کرد و کهکشانی ها با همین نتیجه مغلوب الاوس شدند.