بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

خبر ورزشی - 2 خرداد 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی کورتریک 1 - شارلروا 2 (پلی‌آف‌لیگ‌اروپا)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

هوملس: مدتها بود بازیکنی به سرعت رناتو سانچز نداشتیم
چهارشنبه, 04 مهر 1397 ساعت 13:07
هوملس: مدتها بود بازیکنی به سرعت رناتو سانچز نداشتیم
بعد از توقف بایرن مونیخ در هفته‌ی پنجم بوندس‌لیگا و بالا گرفتن انتقادها از بازیکنان این تیم، متس هوملس به تمجید از هم‌تیمی خود رناتو سانچز پرداخت.

به گزارش "توپ 90"، شاگردان کوواچ دیروز در خانه مقابل آوگسبورگ با نتیجه‌ی 1-1 متوقف شدند تا نتوانند به رکورد 5 پیروزی پیاپی در شروع فصل دست یابند. کوواچ بعد از بازی از هدر دادن فرصتها توسط بازیکنان بایرن گلایه کرد ولی در ترکیب بایرن، رناتو سانچز هافبک پرتغالی بازی درخشانی به نمایش گذاشت.

سانچز 21ساله که در سال 2016 از بنفیکا به بایرن ملحق شده در ابتدا نتوانست نظر مثبت کادر فنی بایرن را جلب کند و فصل گذشته به عنوان یار قرضی به سوانسی رفت. سانچز در سوانسی هم با مصدومیت مواجه شد و نتواست انتظارها را برآورده کند.


اما سانچز جوان در بازگشت به بایرن و تحت هدایت سرمربی جدید این تیم نیکو کوواچ احیا شده. او در بازی هفته‌ی گذشته‌ی بایرن مقابل تیم سابقش بنفیکا، در رقابتهای چمپیونز لیگ هم یک بازی درخشان به نمایش گذاشته بود. هوملس بعد از تساوی تیمش مقابل آوگسبورگ، درحالی که او و هم‌تیمی‌هایش به خاطر از دست دادن فرصت‌ها با انتقاد مواجه بودند به بازی درخشان سانچز اشاره کرد و گفت:" رناتو سانچز در این فصل عالی شروع کرده. او چه در بازی قبلی و چه در این بازی خودش برای خودش موقعیت خلق کرد و یکی از بهترین بازی‌هایش را به نمایش گذاشت".

هوملس در ادامه گفت:" البته سانچز موفق نشد گلزنی کند ولی این چیزی از ارزش او برای بایرن کم نمی‌کند. قدرت رناتو بی‌نظیر است. او فوتبالیستی است که وقتی استارت سرعتی می‌زند هیچ حریفی نمی‌تواند به گرد پایش برسد. ما معمولاً در ترکیب بایرن چنین بازیکنی نداشته‌ایم. رناتو از نظر فیزیک بدنی واقعاً فوق‌العاده است".

سانچز هم بعد از بازی با آوگسبورگ گفت حمایت سرمربی تیم و هم‌تیمی‌هایش او را بسیار خوشحال کرده ولی می‌داند که برای پیشرفت و بهتر شدن جای زیادی دارد. سانچز گفت:" بازی خوبی را پشت سر گذاشتم و از این بابت خوشحالم. البته چند فرصت را از دست دادم و امیدوارم در بازی بعدی بهتر کار کنم چرا که مهمترین چیز برد تیم است. من در تیم جا افتاده‌ام و از این بابت خوشحالم. برای من خیلی مهم بود که بتوانم ریتم بازی خودم را پیدا کنم. من بازیکن جوانی هستم و خیلی چیزها هست که باید یاد بگیرم ولی می‌دانم که اگر به تلاش ادامه دهم، بیشتر و بیشتر به میدان فرستاده می‌شوم".