بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

نود - 4 تیر 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی سانفرسه هیروشیما 3 - کاشیما آنتلرز 2 (لیگ قهرمانان آسیا)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

لمپارد: از این پیروزی کاملا شوکه شده ام
چهارشنبه, 04 مهر 1397 ساعت 09:10
لمپارد: از این پیروزی کاملا شوکه شده ام
فرانک لمپارد، سرمربی دربی کانتی پس از پیروزی تیمش مقابل منچستریونایتد و صعود آنها در جام اتحادیه کاملا تحت تاثیر پیروزی بود و شوکه شده بود.

به گزارش "توپ 90"، اسکات کارسن، پنالتی فیل جونز را مهار کرد تا دربی پس از کسب تساوی 2-2 در طول زمان معمول بازی، در پنالتی ها 8-7 پیروز شده و راهی دور بعد رقابت ها شود. لمپارد در اولین فصل خود به عنوان سرمربی، توانست ژوزه مورینیو، سرمربی سابقش را شکست دهد و تیمش را حذف کند و پس از بازی او مدعی شد که کاملا تحت تاثیر بازی قرار گرفته است.

ستاره سابق چلسی گفت:" من واقعا شوکه هستم. عجب نمایشی!  اینکه در الدترافورد زود گل بخوریم و انقدر خوب بازی کنیم، فوق العاده است. ما شخصیت پنالتی زدن داشتیم و همانطور که باید کار کردیم. واقعا افتخار می‌کنم. آسان ترین انتخاب ممکن برایم بود. بازیکنان ما مقابل برنتفورد هم خیلی خوب بودند و واقعا شایستگی فرصت بازی در الدترافورد را داشتند. من می‌خواستم تیمی را بیاورم که بتواند رقابت کند. واقعا به بازیکنانم افتخار می‌کنم. سعی می‌کنم تیمی موفق بسازم که چنین شب‌های فوق العاده ای را رقم بزنند. بازی کردن مقابل تیمی کلاس جهانی به این شکل، واقعا استثنایی بود."

یکی از گل‌های دربی را هری ویلسون با یک ضربه کاشته از فاصله بسیار زیاد به ثمر رساند و لمپارد در این رابطه گفت:" هری ویلسون در تمرینات هم همین کار را کرده بود. او به من ثابت کرد که اشتباه می‌کنم زیرا من فکر می‌کردم فاصله خیلی زیاد است. او و میسون مانت مسیری طولانی پیش رو خواهند داشت."