بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

خبر ورزشی - 3 تیر 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی ساحل‎عاج 1 - آفریقای جنوبی 0 (جام ملتهای آفریقا)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

لوپتگی: بهترین مربی سال؟ علاقه ای به این جوایز ندارم
سه شنبه, 03 مهر 1397 ساعت 16:32
لوپتگی: بهترین مربی سال؟ علاقه ای به این جوایز ندارم
رئال مادرید خود را برای بازی حساس فردا شب مقابل سویا آماده می کند.

به گزارش "توپ 90"، بدترین خبر ممکن برای لوپتگی در آستانه بازی با سویا غیبت ایسکو بود. او به دلیل مشکل آپاندیسیت باید تحت عمل جراحی قرار بگیرد.

 

 

 

لوپتگی در مورد ایسکو گفت:« او امروز صبح احساس درد شدیدی می کرد و الان باید مورد جراحی قرار بگیرد. فکر می کنم آماده است تا به اتاق عمل برود. امیدوارم همه چیز خوب پیش برود و هر چه زودتر بهبود پیدا کند. برای جانشین او خوشبختانه بازیکنان خوبی در اختیار دارم و مورد اطمینان من هستند.»

سویا:« آنها در دو بازی اخیر یازده گل زده اند و در مسر بردهای پر گل هستند. سویا تیم بسیار خوبی است و بازیکنان با سیستم مربی جدیدشان به خوبی وفق پیدا کرده اند. واضح است که بازی بسیار دشواری پیش رو داریم؛ ولی آماده ایم.»

تاثیر منفی مراسم فیفا روی بازی با سویا:« خیر؛ ابدا این طور نیست. مراسم های فوتبالی بخشی از فوتبال هستند و خوشبختانه شب گذشته چند بازیکن رئال جوایز ارزشمندی دریافت کردند. از این بابت کاملا خوشحالم. بازی با سویا به اندازه کافی به همه ما انگیزه و شور حال داده است و کاملا مهیای این دیدار هستیم.»

گلایه های بارسا از وی ای آر:« در جایگاهی نیستم که بخواهم این موضوع را قضاوت کنم. هیچ سیستمی بی نقص نیست ولی از نظر من وی ای آر به سود فوتبال است و به کم شدن اشتباهات کمک می کند.»

کارواخال:« او همچنان مصدوم است و در تلاشیم به بازی شنبه برابر اتلتیکو برسد.»

بهترین مربی سال:« این جوایز فردی برایم اهمیتی ندارند و هیچ انگیزه ای هم به من نمی دهند. دیدگاه من در این مورد کاملا متفاوت است.»

جایزه پوشکاش؛ گل صلاح بالاتر از گل بیل در فینال لیگ قهرمانان:« گفتم که چندان اهمیتی برای جوایز فردی قائل نیستم اما واضح است که ترجیح می دادم گل بیل بهترین گل سال شود.»