بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

هدف - 24 آذر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه‌بازی هانوفر 0 - بایرن‌مونیخ 4

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

مودریچ: رونالدو و مسی فضایی هستند
سه شنبه, 03 مهر 1397 ساعت 09:12
مودریچ: رونالدو و مسی فضایی هستند
لوکا مودریچ، ستاره رئال مادرید معتقد است که کریستیانو رونالدو و لیونل مسی دو بازیکن استثنایی هستند ولی امسال او شایسته دریافت عنوان بهترین بازیکن سال بوده است.

به گزارش "توپ 90"، شب گذشته مودریچ بالاتر از رونالدو و صلاح موفق شد عنوان بهترین بازیکن جهان را از آن خود کند. مودریچ با رئال به قهرمانی چمپیونزلیگ دست پیدا کرد و در جام جهانی عنوان بهترین بازیکن را به دست آورد. او پس از تمجید از لیونل مسی و رونالدو، مدعی شد که این فصل، شایسته کسب این عنوان بوده است.

او گفت:" من خوشحالم زیرا دیگر بازیکنانی که رقیبم بودند، حتی پیش از شایستگی هم به عنوان مدعی کسب این عنوان شناخته می‌شود. گلزنی مهم است، به خصوص بازیکنی مثل کریستیانو و مسی که متعلق به فرای این جهان هستند. آنها بهترین بازیکنان جهان هستند. ولی دیگر بازیکنان هم وقتی سال خوبی پشت سر می‌گذارند باید دیده شوند من خوشحالم که این اتفاق برایم افتاد و امیدوارم که برای دیگر هافبک ها و مدافعان هم رخ دهد."

مودریچ ادامه داد:" البته که حاضرم تمام این عناوین را با قهرمانی در روسیه عوض کنم. به نظرم، تیم همیشه مهم تر است. حاضرم تمام عناوین فردی را با جام جهانی عوض کنم. ولی البته این عناوین یعنی سخت کوشی و از این بابت خوشحالم."