بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

خبر ورزشی - 3 تیر 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی ساحل‎عاج 1 - آفریقای جنوبی 0 (جام ملتهای آفریقا)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

کوواچ: غرور ممنوع
سه شنبه, 03 مهر 1397 ساعت 08:54
کوواچ: غرور ممنوع
بایرن مونیخ با هدایت نیکو کوواچ فصل جدید را فو‌ق‌العاده شروع کرده و هرهفت مسابقه‌ی رسمی خود در فصل جاری را با پیروزی پشت سر گذاشته.

به گزارش "توپ 90"، بایرن بعد از گذشت چهار هفته از آغاز فصل جدید بوندس‌لیگا در صدر جدول ایستاده و نیکو کوواچ در آستانه‌ی شکستن رکورد کارلو آنچلوتی در بایرن قرار دارد. آنچلوتی در شروع فصل 2016/2017 به همراه بایرن در هشت مسابقه‌ی پیاپی به پیروزی رسیده بود. رکوردی که پپ گواردیولا نتوانسته بود به آن دست یابد چرا که بایرن در سه فصل تحت هدایت او سه بار در سوپرجام آلمان باخته بود.

بایرن اگر این هفته بتواند بر آوگسبورگ و هرتا برلین غلبه کند روند پیروزی‌های پیاپی خود را به 9 بازی خواهد رساند و کوواچ رکورد جدیدی به نام خود ثبت خواهد کرد. ولی کوواچ می‌گوید در حال حاضر به این رکوردها فکر نمی‌کند. کوواچ که در کنفرانس خبری پیش از بازی با آوگسبورگ صحبت می‌کرد مطالب منتشر شده درباره‌ی شروع خارق‌العاده‌ی بایرن با هدایت او را کم‌اهمیت دانست و گفت:" روند پیروزی‌های پیاپی هر چند بازی هم باشد بالاخره تمام می‌شود. برای من مهم این است که تیم رویهم‌رفته شرایط خوبی داشته باشد".

کوواچ در ادامه‌ی صحبت‌هایش به این اشاره کرد که نمی‌خواهد هیچ بازیکنی در تیم او احساس راحتی داشته باشد چون این می‌تواند به از خود راضی بودن منجر شود که برای بازیکن و تیم خطرناک است. کوواچ گفت:" من به بازیکنانم هشدار دادم و گفتم نباید همه چیز را عالی و بی عیب و نقص تصور کنیم. این روزها خیلی‌ها از ما تمجید می‌کنند که البته حق دارند ولی ما نباید اجازه دهیم که این تعریف و تمجیدها باعث شود جانب احتیاط را از دست بدهیم. همه می‌خواهند ما را شکست بدهند. در این هیچ شکی نیست. آمادگی ذهنی کلید موفقیت است. مسلماً بازی‌هایی خواهد آمد که ما در آنها امتیاز از دست بدهیم. بله، ما اجازه نخواهیم داد که تعریف و تمجیدها ما را از خود راضی کند".