بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

ایران ورزشی - 27 خرداد 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی اسطوره های انگلیس - منتخب جهان

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

رئال در قلعه وحشت، سویا کابوس جدید لوپتگی
دوشنبه, 02 مهر 1397 ساعت 18:45
رئال در قلعه وحشت، سویا کابوس جدید لوپتگی
رئال مادرید در فصول اخیر در زمین هیچ تیمی به اندازه سویا شکست نخورده است.

به گزارش "توپ 90"، در سال های اخیر سانچس پیسخوان به کابوسی برای رئال مادرید تبدیل شده است و از 8 مصاف اخیر در این ورزشگاه، رئال 6 بار مغلوب سویا شده، یک بار بازی دوتیم مساوی شده و یک بار در هفته 35 فصل 15-2014، رئال 2-3 به پیروزی دست یافت.

بازی فصل گذشته دو تیم نیز با برتری 3-2 میزبان به اتمام رسید. سویا ابتدا 3-0 پیش افتاد اما رئال در دقایق پایانی توسط راموس و مایورال، دو گل را جبران کرد.

به طور سنتی نوکمپ بارسلونا، سن مامس بیلبائو و سانچس پیسخوان سویا، دشوارترین ورزشگاه ها برای رئال محسوب می شوند اما در سال های اخیر، رئال حتی در نوکمپ کار راحت تری نسبت به سانچس پیسخوان داشته است.

 رئال در 20 بازی گذشته در نوکمپ، 7 بار پیروز شده، 6 بار مساوی کرده و 7 بار نیز باخته است. در زمین والنسیا و بیلبائو، 10 برد، 4 تساوی و 6 شکست برای رئال به ثبت رسیده و در زمین اتلتیکو نیز کهکشانی ها 11 برد، 5 مساوی و تنها 4 شکست تجربه کرده اند.

در زمین سویا اما آمار از همه جا بدتر است؛ 12 شکست، 6 پیروزی و دو تساوی! اکنون باید دید رئال چهارشنبه شب در سانچس پیسخوان چه نتیجه ای کسب خواهد کرد. برابر سویایی که یکشنبه شب 2-6 در زمین لوانته پیروز شد و نشان داد که پس از شروعی ضعیف، حالا به روزهای اوج خودش نزدیک تر شده است.