بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

هدف - 2 خرداد 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی کورتریک 1 - شارلروا 2 (پلی‌آف‌لیگ‌اروپا)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

بارسا و حقیقتی تلخ؛ فاصله آشکار خریدها با ستاره ها
دوشنبه, 02 مهر 1397 ساعت 00:27
بارسا و حقیقتی تلخ؛ فاصله آشکار خریدها با ستاره ها
امشب و در بازی برابر خیرونا، ارنستو والورده ترجیح داده بود تا از سه خرید تابستانی خود از ابتدا در ترکیب اصلی استفاده کند.

به گزارش "توپ 90"، آرتورو ویدال، آرتور ملو و لانگله برای اولین بار از ابتدا در ترکیب اصلی به میدان رفتند. در هفته ای که بارسا دو بازی برابر لگانس و سپس بیلبائو با فاصله ای اندک یپش رو دارد، طبیعی بود که والورده دست به تغییراتی در ترکیب اصلی بزند و از خریدهای جدیدش استفاده کند.

بدون شک پس از اتمام بازی سرمربی بارسا نمی تواند از عملکرد سه بازیکن فوق راضی باشد. لانگله در نیمه اول به دلیل خطای شدید روی بازیکن خیرونا و با دخالت وی ای آر اخراج شد. ویدال نیز با وجود ارسال پاس گل اول برای مسی، نتوانست بازی خوبی به نمایش بگذارد و در نیمه دوم جای خود را به راکیتیچ داد. آرتور برزیلی هم فاصاه ای آشکار با یک ستاره در حد بارسا داشت و جای خود را به کوتینیو داد.

با ورود راکیتیچ و کوتینیو به زمین و در شرایطی که بار سا 1-2 عقب بود، جریان مسابقه کاملا عوض شد و آبی و اناری ها به گل تساوی دست یافتند. در واقع بارسا بازهم با ورود بازیکنان اصلی اش توانست روند بازی را عوض کند. اتفاقی که در بازی قبل برابر سوسیداد نیز رخ داده بود.