بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

گل - 25 آذر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی اسطوره های انگلیس - منتخب جهان

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

شکست سنگین قهرمان سابق اروپا در دسته دوم (عکس)
یکشنبه, 01 مهر 1397 ساعت 18:15
شکست سنگین قهرمان سابق اروپا در دسته دوم (عکس)
هامبورگ که روزگاری حتی در اروپا هم مدعی بود، امروز با 5 گل مغلوب جان رنسبرگ شد.

به گزارش "توپ 90"، فصل قبل تیم ریشه دار و قدیمی هامبورگ با بیش از 125 سال قدمت بعد از 54 سال و برای اولین بار به دسته پایین تر فوتبال آلمان سقوط کرد و حالا امروز آنها حرفی برابر تیم جان رنسبرگ نداشته و 5 بار دروازه خود را باز شده دیدند. هامبورگ در دهه 70 و 80 میلادی یکی از تیم های بزرگ و مدعی در سطح قاره سبز بود که موفق به فتح جام باشگاه های اروپا هم شده بود.

سرگیس آدامیان، مهاجم گلزن و ارمنی جان رنسبرگ در همان 35 دقیقه ابتدایی بازی 3 بار دروازه هامبورگ را گشوده و هت تریک کرد تا تکلیف دایناسورها حتی پیش از پایان نیمه اول به نوعی مشخص شود.

مارسل کوریا و جان جورج نیز در نیمه دوم 2 بار موفق شدند دروازه هامبورگ را باز کنند. هامبورگ بعد از شکست در روز ابتدایی دیگر در بوندسلیگای 2 متحمل باخت نشده بود و هفته قبل آنها با برتری مقابل دینامودرسدن به صدر جدول نیز صعود کرده بودند اما 6 تغییر نسبت به ترکیب آخرین بازی باعث شد نتیجه ای تلخ برای آنها حاصل شود.

البته هامبورگ در اواخر نیمه اول صاحب یک ضربه پنالتی هم شد که آرون هانت آن را هدر داد و امیدهای این تیم برای بازگشت از بین رفت. بعد از پیروزی کلن و صعود این تیم به صدر جدول، هامبورگ تحت هدایت کریستن تیتز امروز می توانست با برتری مقابل جان رنسبرگ دوباره رتبه اول را از آن خود کند اما این اتفاق رخ نداد و شکستی تلخ با 5 گل، بعد از ظهر هواداران این تیم را خراب کرد.