بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

استقلال - 29 اردیبهشت 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه فوتسال ایران 3 - لبنان 2 (زیر 20 سال آسیا)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

وستهام-چلسی
یکشنبه, 01 مهر 1397 ساعت 17:50
وستهام-چلسی
چلسی در دیداری که تیم برتر میدان بود، نتوانست از موقعیت هایش استفاده کند و در زمین وستهام با تساوی بدون گل متوقف شد.

به گزارش "توپ 90"، دو تیم با شرایطی کاملا متفاوت برابر هم قرار گرفتند. وستهام میزبان، با کسب تنها سه امتیاز از پنج بازی قبلی خود و قرار داشتن در رده هفدهم، پذیرای چلسی رده دومی بود. آبی ها تا پیش از برد روز گذشته لیورپول، با کسب 5 برد از 5 بازی ابتدایی خود صدرنشین بودند.

 

 

 

وستهام بازی را بهتر آغاز کرد و در ده دقیقه اول، کنترل توپ و میدان را در اختیار داشت اما اولین موقعیت تقریبا جدی بازی را چلسی دقیقه 12 خلق کرد. گلر وستهام برای مهار شوت از راه دور رودیگر کار چندان دشواری نداشت.

چلسی به تدریج خود را در زمین پیدا کرد و بر شدت حملات این تیم افزوده شد اما قادر به خلق موقعیت گلزنی خطرناک نبود. میزان دقایق 29 و 31 تا یک قدمی رسیدن به گل نیز رفت. روی هر دو صحنه مایکل آنتونیو نقش داشت. ابتدا شوت محکم او با اختلاف اندکی راهی اوت شد و سپس از شش قدم ضربه ای به توپ زد که کپا، گلر چلسی آن را مهار کرد.

چلسی کمی بعد روی پاس ویلیان و ضربه سر کانته می توانست به گل برسد اما توپ با اختلاف اندکی از کنار تیر عمودی راهی اوت شد. نیمه اول با تساوی بدون گل تمام شد.

 

چلسی که تساوی را دوست نداشت نیمه دوم را هجومی تر آغاز کرد اما دفاع منسجم وستهام اجازه هنرنمایی به مهاجمان چلسی را نمی داد.

میزبان اما همچنان در ضد حملات خطرناک بود و دقیقه 78 می توانست گل برتری را هم به ثمر برساند اما یارمولنکو روی سانتر اسنودگراس در موقعیتی استثنایی توپ را با ضربه سر به بیرون زد. او در شرایطی این فرصت را از دست داد که حتی گلر چلسی نیز کاملا تسلیم شده بود.

چلسی بلافاصله توسط موراتا ویلیان پاسخ این موقعیت را داد اما ضربه این بازیکن نیز راهی به دروازه پیدا نکرد. در دقایق پایانی ضربه بارکلی می توانست چلسی را به گل برتری برساند اما واکنش عالی فابیانسکی بارهم موقعیتی دیگر را از آبی ها گرفت.

در نهایت این بازی جذاب با تساوی بدون گل پایان یافت تا چلسی رسما صدر جدول را تقدیم لیورپول کند.