بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

هدف - 4 خرداد 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی اینتر 2 - امپولی 1

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

یاد رونالدو در رئال، نسل به نسل زنده خواهد ماند
یکشنبه, 01 مهر 1397 ساعت 15:01
یاد رونالدو در رئال، نسل به نسل زنده خواهد ماند
رئیس باشگاه رئال در نشست سالانه با اعضای باشگاه به صحبت در مورد مسائل مختلف از جمله رونالدو و زیدان پرداخت.

به گزارش "توپ 90"، رئیس باشگاه رئال امروز در جمع اعضای باشگاه از خریدهای جدید، انتصاب لوپتگی و همچنین رونالدو و زیدان صحبت کرد.

 

 

 

او در مورد شرایط تیم گفت:« بهترین های دنیا الان در رئال حضور دارند. مجموعه ای فوق العاده در اختیار داریم. برای مثال، مودریچ بهترین بازیکن جام جهانی 2018، بهترین بازیکن و نیز هافبک سال یوفا انتخاب شد و شانس بالایی هم برای برنده شدن جایزه The Best فیفا دارد. به واران هم که با فرانسه قهرمان جهان شد نیز باید اشاره داشت.»

خریدها:« وینیسیوس به عنوان یک پدیده و ستاره آینده دار به جمع ما اضافه شد. لونین را به عنوان یک گلر جوان ولی با آینده ای درخشان جذب کردیم. اودریوسولا و کورتوا که بهترین گلر جام جهانی شد نیز تیم ما را قدرتمندتر کرده اند. در حال حاضر 10 بازیکن آکادمی باشگاه در تیم اول حضور دارند؛ از جمله ماریانو. همچنان نیز به سیاست انتقال قرضی بازیکنان جوان ادامه خواهیم داد.»

لوپتگی:« او در زمان هدایت تیم ملی اسپانیا حتی در یک بازی نیز شکست نخورد و گزینه ای مناسب برای جانشینی زیدان بود.»

رونالدو:« رونالدو بهترین گلزن تاریخ باشگاه و جانشین شایسته دی استفانو است(تشویق حضار). او یک الگو برای همه کسانی است که پیراهن رئال را به تن کرده اند. یاد و خاطره و نیز تاریخ سازی های او نسل به نسل روایت خواهد شد. بسیار ممنونیم کریستیانو.»

زیدان:« زیزو هم یکی دیگر از بازیکنانی است که در رئال به یک الگو تبدیل شد. به عنوان بازیکن، تاریخ سازی کرده بود و سپس در قالب مربی تیم اول باشگاه نیز خود را وارد تاریخ رئال کرد. او برای رئال، شخصیتی افسانه ای است و خودش هم می داند که مثل رونالدو، رئال همواره خانه او خواهد بود.»