بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

گل - 5 آبان 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی غنا 2 - بنین 2 (جام ملتهای آفریقا)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

پیش بازی بارسلونا - خیرونا
یکشنبه, 01 مهر 1397 ساعت 12:32
پیش بازی بارسلونا - خیرونا
بارسلونا و خیرونا، امشب در ورزشگاه نوکمپ شهر بارسلونا به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

به گزارش "توپ 90"، شاگردان ارنستو والورده  با کسب تمامی امتیازات ممکن تا به اینجا، با یک بازی کمتر نسبت به رئال در رده دوم جدول قرار گرفته اند. آنها در هر 4 بازی خود به پیروزی دست پیدا کرده اند و در صورت کسب پیروزی در بازی امروز خانگی خود مقابل خیرونا، می‌توانند صدر جدول را از رئال پس گرفته و اختلاف 2 امتیازی خود را با حریف حفظ کنند. نمایش های بارسا در هفته های اخیر، هم در چمپیونزلیگ و هم در لالیگا توانسته توجهات بسیاری را به خود جلب کند و آبی اناری ها امیدوارند که این روند برای آنها تا پایان فصل ادامه پیدا کند.

در آن سو خیرونا پس از دو هفته ناکامی در کسب پیروزی، در دو هفته اخیر توانسته دو پیروزی به دست آورد و فعلا با 7 امتیاز در رده دهم قرار گرفته است. هر چند که این تیم آمار خوبی مقابل بارسلونا به ثبت نرسانده ولی مطمئنا می‌تواند در بازی امروز برای حریف سرشناس و قدرتمندش دردسرساز شود.

دو تیم تا به حال 3 بار مقابل یکدیگر صف آرایی کردند که هر 3 بازی با برتری بارسا همراه بوده و باید دید خیرونا می‌تواند این طلسم را بشکند یا نه. یوهان موخیکا، کارلس پلاناس و یوناس رامالهو غایبان خیرونا برای این بازی هستند. در آن سو، سرخی سمپر به این بازی نخواهد رسید و حضور مالکوم هنوز مشخص نیست.

ترکیب احتمالی: