بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

خبر ورزشی - 28 خرداد 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه فوتسال ایران 3 - لبنان 2 (زیر 20 سال آسیا)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

سیمئونه: این بهترین نمایش ما در لالیگا بود
یکشنبه, 01 مهر 1397 ساعت 10:03
سیمئونه: این بهترین نمایش ما در لالیگا بود
دیگو سیمئونه، سرمربی اتلتیکومادرید به تمجید از عملکرد تیمش پس از پیروزی 2-0 مقابل ختافه پرداخت و این پیروزی را بهترین نمایش آنها دانست.

به گزارش "توپ 90"، اتلتیکو تنها 1 پیروزی در 4 بازی اول خود به دست آورده بود و 7 امتیاز با بارسلونا صدرنشین فاصله داشت ولی شب گذشته توانست رقیب هم شهری را شکست دهد و به روند پیروزی بازگردد. آنها با درخشش توماس لمار که روی گل اول تاثیر مستقیم داشت و گل دوم را به ثم ررساند، توانستند این پیروزی مهم را کسب کنند.

پس از بازی، سیمئونه گفت:" احتمالا این بهترین نمایش ما در لیگ بود. بهترین عملکرد ما، در سوپرکاپ اسپانیا مقابل رئال مادرید بود که در بیشتر دقایق بازی بر آن تسلط داشتیم. می‌دانیم که می‌توانیم به حریف صدمه بزنیم. ختافه موقعیت‌های خطرناکی ایجاد کرد ولی هیچ موقعیت خوبی نداشت و ما خیلی خوب بازی را در دست داشتیم."

جلسون مارتینس که تنها 32 دقیقه از زمان پیوستنش به اتلتیکو بازی کرده، شب گذشته بار دیگر تمام بازی را از روی نیمکت دنبال کرد. سرمربی آرژانتینی در این رابطه گفت:" مشخص است که او بازیکن بسیار مهمی برای آینده ما خواهد بود. لیگ بسیار طلوانی است و بازی های مهمی مانده ومهم ترین چیز فعلا این است که وقتی او بازی می‌کند، خوب کار کند."