بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

نود - 2 تیر 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی ساحل‎عاج 1 - آفریقای جنوبی 0 (جام ملتهای آفریقا)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

یونایتد-ولورهمپتون
شنبه, 31 شهریور 1397 ساعت 19:24
یونایتد-ولورهمپتون
یونایتد در دیداری نه چندان جذاب و در حالی که ابتدا پیش افتاده بود در نهایت در خانه برابر وولوز متوقف شد.

به گزارش "توپ 90"، یونایتد فصل را خوب شروع نکرد و از سه بازی اول خود صاحب دو شکست و یک پیروزی شد اما دو برد متوالی در هفته های اخیر باعث شد تا شیاطین سرخ به وضعیت خود در جدول سر و سامانی دهند و تا رتبه هشتم بالا بیایند. در چنین شرایطی یونایتد امروز میزبان ولورهمپتون، تیم نهم جدول بود.

 

 

 

یونایتد سرمست از پیروزی بر یانگ بویز در لیگ قهرمانان و همچنین بازگشت سر الکس فرگوسن به اولدترافورد، بازی را هجومی آغاز کرد اما دفاع بسته وولوز اجازه هنرنمایی به مهاجمان میزبان را نمی داد.

بازی با برتری محسوس یونایتد دنبال می شد تا اینکه دقیقه 18 این تیم به گل دست یافت.

پاس عالی پوگبا در بیرون محوطه جریمه به فرد رسید. او که در موقعیت خوبی برای شوتزنی قرار داشت، با پای راست، ضربه ای زمینی را روانه دروازه کرد و توپ دور از دستان گلر وولورز در کنج دروازه آرام گرفت.

پس از این گل، میهمان با شجاعت بیشتری به سمت دروازه یونایتد حمله ور شد اما میزبان با دفاع منسجم خود اجازه خلق موقعیت را نمی داد.

بازی در حال اتمام در نیمه اول بود که فرد روی یک ضربه کاشته می توانست فاصله را به دو گل افزایش دهد اما واکنش عالی روی پاتریسیو باعث شد توپ به کرنر برود. در نهایت نیمه اول با یک گل به سود منچستریونایتد خاتمه یافت.

وولوز نیمه دوم را بهتر آغاز کرد و تنها 8 دقیقه برای رسیدن به گل تساوی زمان نیاز داشت.

روی یک توپ مرده که در حال بیرون رفتن از زمین بود، رائول خیمنز درون محوطه جریمه یونایتد صاحب توپ شد. یک چرخش و پاس به عقب برای موتینیو باعث شد تا ستاره سابق موناکو با شلیک پرقدرت پای چپ توپ را به طاق دروازه شیاطین سرخ برساند.

میزبان پس از دریافت گل تساوی یکپارچه حمله شد و روی شوت مارسیال که چند دقیقه ای از ورودش به زمین می گذشت، تا آستانه زدن گل دوم پیش رفت اما گلر وولوز توپ را راهی کرنر کرد.

کمی بعد لوکاکو در دهانه دروازه با ضربه سر می توانست یونایتد را پیش بیندازد اما توپ با اختلاف اندکی راهی اوت شد هرچند که داور اعلام آفساید نیز کرده بود.

همین بازیکن دقیقه 85 می توانست یونایتد را پیش بیندازد اما مدافع وولوز از مقابل پای او درون شش قدم توپ را دور کرد.

در ادامه شیاطین سرخ هر چه زدند به در بسته خورد تا دو امتیاز حساس در اولدترافورد از دست برود.