بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

پیروزی - 27 خرداد 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی اسطوره های انگلیس - منتخب جهان

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

کاردیف 0 – 5 سیتی؛ پیروزی قاطع سیتیزن ها
شنبه, 31 شهریور 1397 ساعت 19:19
کاردیف 0 – 5 سیتی؛ برای فراموشی لیون!
منچسترسیتی موفق شد با 5 گل در خانه کاردیف به پیروزی برسد.

به گزارش "توپ 90"، علیرغم شکست عجیب مقابل لیون در لیگ قهرمانان، سیتی در لیگ برتر روند خوب خود را حفظ کرده و با ارائه یک نمایش مقتدرانه در نیمه اول، در نهایت با نتیجه 0-5 برابر کاردیف به برتری رسید.

سیتی بازی را هجومی آغاز کرده و در دقیقه 12 و روی همکاری آگوئرو و گوندوغان می توانست به گل برسد اما ضربه هافبک آلمانی با فاصله کمی به بیرون رفت. حملات سیتی ادامه یافت و در دقیقه 27 گوندوغان یک بار دیگر فرصت بسیار خوبی برای گلزنی داشت اما ضربه والی او با اختلاف کمی راهی بیرون زمین شد.

اما در دقیقه 32 سیتی به گل رسید. روی پاس عرضی برناردو سیلوا، سرخیو آگوئرو با یک ضربه دقیق از درون محوطه موفق شد گل اول را به ثمر برساند.

3 دقیقه بعد و این بار روی ارسال لروی سانه، برناردو سیلوا با یک ضربه سر و در حالیکه پشت به دروازه بود، به زیبایی موفق شد دروازه کاردیف را باز کند.

در ادامه کاردیف در صدد جبران برآمد و در دقیقه 37 می توانست اختلاف را به حداقل برساند اما ضربه وارد از گوش محوطه با عکس العمل ادرسون همراه شد.

اما در دقیقه 45 و بعد از یک و دو با استرلینگ، گوندوغان با یک ضربه فوق العاده از پشت محوطه دروازه کاردیف را باز کرد تا نیمه اول با برتری 0-3 سیتی به اتمام برسد.

 

سیتی نیمه دوم را نیز هجومی آغاز کرد و در دقیقه 55 و روی همکاری استرلینگ و آگوئرو می توانست به گل چهارم برسد اما مانگا مانع این اتفاق شد. در دقیقه 60 و روی پاس استرلینگ، آگوئرو با یک ضربه والی دروازه کاردیف را تهدید کرد اما اتریج تیمش را نجات داد و سانه در ریباند در گلزنی ناکام ماند.

در دقیقه 68 سیتی به گل چهارم هم دست یافت. حرکت گوندوغان از سمت چپ و ارسال او با ضربه محرز همراه بود که برتری سیتیزن ها به 4 گل برسد.

در دقیقه 80 استرلینگ می توانست زننده گل پنجم لقب گیرد اما ضربه او با عکس العمل اتریج همراه شد. در اواخر بازی محرز با استفاده از اشتباه مانگا موفق به زدن گل پنجم شد تا در نهایت سیتیزن ها با 5 گل در خانه کاردیف به پیروزی دست یابند.