بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

هدف - 2 خرداد 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی کورتریک 1 - شارلروا 2 (پلی‌آف‌لیگ‌اروپا)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

رئال با یک ترکیب جدید برابر حریف کاتالان
شنبه, 31 شهریور 1397 ساعت 16:09
رئال با یک ترکیب جدید برابر حریف کاتالان
امشب رئال مادرید در برنابئو میزبان اسپانیول، تیم دوم ایالت کاتالونیا خواهد بود.

به گزارش "توپ 90"، رئال پس از نمایشی قدرتمندانه برابر رم در لیگ قهرمانان و کسب یک پیروزی درخشان 3-0، امشب باید به مصاف اسپانیول برود در حالی که در پیش بودن دو بازی سنگین برابر سویا(چهارشنبه در سانچس پیسخوان) و اتلتیکو(شنبه در برنابئو) لزوم تغییراتی در ترکیب ثابت و استراحت دادن به چند بازیکن را ایجاب می کند.

لوپتگی ساعتی پیش فهرستی 20 نفره را اعلام کرد که در آن، نامی از کروس دیده نمی شد. کارواخال هم به دلیل مصدومیت این بازی را از دست داده است.

طبق ادعای مارکا، کورتوا پس از نیمکت نشینی برابر رم به ترکیب اصلی باز خواهد گشت. در خط دفاع به جای کارواخال مصدوم، اودریوسولا، اولین بازی خود برای رئال را انجام خواهد داد. در این بین احتمال حضور ناچو به جای یکی از مدافعان میانی(راموس و واران) و حتی مارسلو در دفاع چپ نیز وجود دارد.

در خط میانی، سبایوس جای کروس را پر خواهد کرد. کاسیمیرو جایگاهی ثابت دارد ولی هنوز در اینکه بین مودریچ و ایسکو کدام یک از ابتدا بازی خواهند کرد، ابهاماتی وجود دارد. اگر رئال 2-4-4 بازی کند، هر دو از ابتدا در ترکیب خواهند بود و اگر 3-3-4، آسنسیو مثلث تهاجمی با بیل و بنزما را تکمیل می کند.

در خط حمله نیز احتمال حضور بنزما و بیل بیشتر است هرچند که در نیمه دوم باید منتظر تعویض شدن آنها باشیم. آسنسیو، ماریانو، لوکاس و شاید وینیسیوس نیز مترصد حضور در نیمه دوم خواهند بود.