بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

گل - 5 آبان 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی کرواسی 3 - انگلیس 3 (زیر 21 سال اروپا)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

پیش بازی رئال مادرید - اسپانیول
شنبه, 31 شهریور 1397 ساعت 13:13
پیش بازی رئال مادرید - اسپانیول
دو تیم رئال مادرید و اسپانیول، امشب در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو شهر مادرید به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

به گزارش "توپ 90"، شاگردان لوپتگی در دیدار قبلی خود در لالیگا متحمل اولین لغزش در فصل جدید شدند و اختلاف امتیازشان با بارسلونا به عدد 2 رسید. در حقیقت روبرو شدن با اتلتیک بیلبائو در سن مامس، از دشوارترین ماموریت های رئالی ها به حساب می‌آید و از همین رو، شاید خیلی هم نگرانی از این بابت برای هواداران به وجود نیامده باشد. آنها امیدوارند که در این بازی خانگی بتوانند به روند خوب خود بازگشته و باز هم 3 امتیاز کسب کنند.

در آن سو اسپانیول نیز با 2 پیروزی، 1 تساوی و 1 شکست، نسبتا شروع خوبی در این لیگ داشته و با 7 امتیاز در رده ششم جدول قرار گرفته است.  باشگاه کاتالان در حالی به مادرید سفر خواهد کرد  که در 6 تقابل اخیرش مقابل مادریدی ها، تنها 1 پیروزی داشته و 5 بازی دیگر را با شکست به پایان رسانده است.

اسپانیول دیوید لوپز را برای این بازی به همراه نخواهد داشت و مادرید نیز غایبی ندارد. سپیدپوشان پس از پیروزی درخشان مقابل رم در چمپیونزلیگ، حالا وینیسوس جونیور را در فهرست این بازی قرار داده اند و این احتمال وجود دارد که ستاره جوان، اولین بازی اش را برای رئال انجام دهد. همچنین گفته می‌شود آلوارو اودریوزولا احتمالا به جای کارواخال فرصت بازی کردن پیدا کند.

ترکیب احتمالی: