بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

نود - 4 تیر 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی کرواسی 3 - انگلیس 3 (زیر 21 سال اروپا)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

رونالدو و روبرو شدن با واقعیت جدایی از رئال
شنبه, 31 شهریور 1397 ساعت 11:53
رونالدو و روبرو شدن با واقعیت جدایی از رئال
اخراج رونالدو در اولین بازی اش برای یوونتوس در چمپیونزلیگ مقابل والنسیا، بار دیگر بیش از پیش پای این موضوع را به مطبوعات کشانده که عدالت در مورد تیم‌های ایتالیایی، مثل دیگر تیم‌ها برقرار نمی‌شود.

به گزارش "توپ 90"، روز جمعه، نشریه کوریره دله اسپورت در صفحه اول خود، تیتری را به کار برده بود که توسط هواداران تیم‌های رقیب برای تمسخر یووه و عدم قهرمانی آنها با وجود رسیدن به فینال‌ها از آن استفاده می‌شود؛ « تا مرز».


در پس این تیتر، کوریره دلو اسپورت از عکس رونالدو در مستایا پس از اخراجش عکسی منتشر کرده و مدعی شده که تیم‌های سری آ در رقابت های بین المللی، مورد ظلم قرار می‌گیرند و در آن سو، عکسی از رونالدو با پیراهن رئال مادرید را چاپ کرده که خندان است. در توضیح تیتر آمده:" رونالدو خیلی سریع متوجه شد که دیگر حفاظت مادرید را به همراه ندارد."


از نگاه کوریره، رونالدو که در چند ماه اخیر، حضور در هر دو تیم رئال و یووه را تجربه کرده و پیراهن هر دو تیم را در یک رقابت ثابت پوشیده، حالا متوجه می‌شود که اعلام ضربه پنالتی به نفع رئال در دقایق پایانی به خاطر خطای بن عطیه روی واسکس و اخراج بوفون، به چه علت بوده است. رونالدو خود ضربه پنالتی را به گل تبدیل کرد و در پایان بازی، جانلوئیجی بوفون که به خاطر اعتراضش به داور اخراج شده بود، اشک می‌ریخت. رونالدو نیز پس از اخراجش مقابل والنسیا با چشمانی اشکبار زمین را ترک کرد.


رونالدو حالا احتمالا با محرومیت روبرو خواهد شد، البته اگر یوفا برخورد او را خشن بداند.در این صورت او بین 2 تا 3 بازی محروم خواهد شد و رونالدو شانس روبرو شدن با تیم سابقش، منچستریونایتد را در الدترافورد از دست خواهد داد. یوونتوس قصد دارد علیه این اخراج اعتراض کند و آن را اشتباه محض فلیکس بریش، داور مسابقه و مارکو فریتز، کمک داور معرفی کند.