بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

خبر ورزشی - 28 خرداد 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه فوتسال ایران 3 - لبنان 2 (زیر 20 سال آسیا)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

توصیف عجیب هافبک انگلیسی از نیمار
شنبه, 31 شهریور 1397 ساعت 12:35
توصیف عجیب هافبک انگلیسی از نیمار
در حالیکه انتقادها از نیمار ستاره‌ی برزیلی پاری سن ژرمن همچنان ادامه دارد جویی بارتون هافبک سابق باشگاه مارسی از نیمار به عنوان کیم کارداشیان فوتبال یاد کرد.

به گزارش "توپ 90"، نیمار به خصوص بعد از شکست 3-2 PSG در مقابل لیورپول در اولین بازی این تیم در فصل جدید چمپیونز لیگ مورد انتقادهای تندی واقع شده ولی در یکی از تندترین انتقادهایی که نیمار را هدف گرفته‌اند، جویی بارتون هافبک سابق باشگاه مارسی ستاره‌ی برزیلی را کیم کارداشیان فوتبال خواند و خبرساز شد.  


درحالیکه بخش عمده‌‌ای از انتقادها به نیمار در فرانسه حول محور کم‌کاری او در میدان می‌گردد، بارتون مشکل اصلی ستاره‌ی برزیلی PSG را توجه بیش از حد به ظاهر و تیپ دانست و به روزنامه‌ی فرانسوی اکیپ گفت:" نیمار بهترین فوتبالیست دنیا نیست. ما این واقعیت را در روسیه به عینه دیدیم. به اعتقاد من نیمار چیزی نیست جز کیم کارداشیان دنیای فوتبال. او به هیچ وجه در سطح کریستیانو رونالدو و لیونل مسی نیست. در دنیای فوتبال بازیکنان زیادی هستند که از نظر کیفیت و سطح بازی جلوتر از نیمار هستند. نیمار را نمی‌توان یک پدیده‌ی فوتبالی دانست. او یک پدیده‌ی تبلیغاتی است، درست مثل کیم کارداشیان".


سیل جدید انتقادها از نیمار بویژه بعد از جام جهانی روسیه شدت گرفت. زمانی که شبکه‌های اجتماعی و رسانه‌ها مملو از انتقاد از نیمار به خاطر تمارض‌های بی‌دلیل در زمین شده بود و ساخت ویدیو‌های تمسخر‌آمیز از او در حال غلت زدن در زمین چمن به یکی از سرگرمی‌های محبوب تبدیل شده بود. هواداران پاری سن ژرمن بعد از شکست 3-2 تیم‌شان در مقابل لیورپول، در اولین دیدار این تیم در لیگ قهرمانان اروپا اما بار دیگر به انتقاد از نیمار پرداخته‌اند و این بار سوژه اصلی انتقادها، توجه بیش از حد این ستاره‌ی برزیلی به تیپ ظاهری و حضور مکرر او در برنامه‌های تبلیغاتی است.