بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

پیروزی - 4 تیر 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی کرواسی 3 - انگلیس 3 (زیر 21 سال اروپا)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

پیرلوی جدید فوتبال ایتالیا از کالیاری می آید
شنبه, 31 شهریور 1397 ساعت 12:07
پیرلوی جدید فوتبال ایتالیا از کالیاری می آید
آندره‌آ پیرلو بازی‌ساز بزرگ سالهای نه چندان دور فوتبال ایتالیا بهترین کسی است که می‌تواند در باره‌ی پدیده‌ی جوان این روزهای سری آ نیکو بارلا اظهارنظر کند.

به گزارش "توپ 90"، پیرلو که در دوران فوتبالی خود بازی در تیمهای بزرگی مثل میلان و یوونتوس را تجربه کرده یکی از بزرگترین فوتبالیست‌های تکنیکی نسل خود بود. پیرلو حالا معتقد است که نیکو بارلا ستاره‌ی این روزهای باشگاه کالیاری می‌تواند جا در جای پای او گذاشته و به یکی از ستونهای اصلی تیم ملی ایتالیا تبدیل شود.


بارلای 21ساله بعد از درخشش در باشگاه کالیاری از همین حالا بسیاری از باشگاه‌های بزرگ اروپایی را مجذوب خود کرده. بارلا فصل گذشته هم در کالیاری درخشان ظاهر شد و در 34 بازی خود برای این باشگاه در سری آ، با اینکه به عنوان پلی میکر در زمین حضور داشت 6 گل به ثمر رساند.


رسانه‌های انگلیسی اخیراً گزارش دادند که تاتنهام علاقه‌ی زیادی به جذب بارلا دارد و باشگاه کالیاری قیمت او را 31 میلیون پوند اعلام کرده است. از سوی دیگر یورگن کلوپ هم مصرانه خواهان جذب بارلا است و اعلام کرده که او باید هر طور شده فصل 2019 را در آنفیلد به میدان برود.


هر کدام از این دو باشگاه در نهایت موفق به جذب این ستاره‌ی ایتالیایی شود الماسی را در اختیار خواهد داشت که پیرلو معتقد است بهتر از هر کس دیگری می‌تواند یاد او را برای فوتبالدوستان زنده کند.

پیرلو بعد از تساوی 1-1 هفته‌ی پیش کالیاری در مقابل میلان به رسانه‌ها گفته بود:" بارلا یکی از بهترین بازیکنان این روزهای ایتالیا است. من از بازی او در مقابل میلان واقعاً لذت بردم. بارلا فقط باید داخل زمین جای مناسب خود را پیدا کند".


توانایی خارق‌العاده‌ی بارلا برای ایفای نقش‌های مختلف باعث شده مربی کالیاری از او در نقاط مختلف خط میانی تیمش استفاده کند ولی به نظر می‌رسد بارلا نزدیک به خط دفاع راحت‌تر بازی می‌کند چرا که می‌تواند با انرژی زیاد و دریبل‌های خود از مرکز میدان به جلو حرکت کرده و روی دروازه‌ی حریف فرصت خلق کند.