بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

پیروزی - 28 خرداد 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه فوتسال اندونزی 7 - ویتنام 5 (قهرمانی آسیا)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

تلاش یونایتد برای تغییر زمان پایان نقل و انتقالات
شنبه, 31 شهریور 1397 ساعت 09:53
تلاش یونایتد برای تغییر زمان پایان نقل و انتقالات
منچستریونایتد قصد دارد به سردرمدار باشگاه‌ها برای بازگرداندن تاریخ پایان نقل و انتقالات به پایان آگوست تبدیل شود.

به گزارش "توپ 90"، نقل و انتقالات امسال لیگ برتر با شروع بازی ها و در روز نهم آگوست به پایان رسید. این در حالیست که در سال های گذشته، در پایان آگوست این اتفاق رخ می‌داد و همین موضوع باعث شده بسیاری از کارشناسان، این اتفاق را یک ناکامی و خطا توصیف کنند. از همین رو یونایتد در پی افزایش زمان و بازگرداندن آن به گذشته است. 6 تیم اصلی لیگ نیز از آنها در این امر حمایت می‌کنند.

یک منبع در یک باشگاه بزرگ انگلیسی به دیلی میل گفته:" اگر چلسی ادن هازارد را از دست می‌داد و او به رئال می‌رفت، دیگر نمی‌توانستند کسی را برای جانشینی اش بگیرند. انتقال ها معمولا زمانی رخ می‌دهند که باشگاه فروشنده می‌داند جایگزین بازیکن را جذب کرده و همین باعث می‌شود ارقام انتقال تغییر کند. این باعث می‌شود باشگاه‌های انگلیسی نسبت به دیگر باشگاه‌ها دچار مشکل شوند و در نقطه ضعف قرار بگیرند.

این ماه در یکی از ملاقات های لیگ برتر، این مساله مطرح شد و قرار بر این شد که در ماه نوامبر که جلسه دیگری برگزار خواهد شد، رای گیری در این زمینه انجام شود. هر چند هیچ باشگاه انگلیسی، بازیکنان بزرگ خود را از دست ندادند، برخی معتقدند که این تغییر زمانی یک سال زود انجام شد. در حقیقت جام جهانی باعث شده بود که عملا در دوره برگزاری این رقابت ها، کسی به دنبال انتقال بازیکن نباشد و از همین رو، بازه زمانی بسیار کوتاه شده بود.

تاتنهام موفق نشد حتی یک بازیکن بخرد. رای باشگاه به تغییر زمان نقل و انتقالات است ولی پوچتینو با آن مخالفت کرده است. منچستریونایتد، سیتی، کریستال پالاس، سوانسی و واتفورد در ماه سپتامبر به تغییر زمان پایان نقل و انتقالات رای مثبت دادند و برنلی بی طرف بود. حالا با سقوط سوانسی، یونایتد به حمایت 10 باشگاه دیگر نیاز دارد. آنها امیدوارند بتوانند دیگر باشگاه ها را راضی کنند که این زمان نقل و انتقالات، به باشگاهشان ضربه خواهد زد.

در بین باشگاه‌ها، گفته می‌شود چلسی به دنبال نظر مائوریزیو ساری است تا رای خود را اعلام کند. نیوکاسل هنوز تصمیمی نگرفته ولی به نظر می‌رسد از هواداران پایان زودهنگام نقل و انتقالات است.

همچنین باشگاه ها منتظر برنامه جدید فیفا هستند که قصد دارد برای لیگ‌هایی که یک روز پیش از شروع لیگشان، نقل و انتقالات را به اتمام می‌رسانند، معرفی کند.