بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

ابرار ورزشی - 28 خرداد 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه فوتسال اندونزی 7 - ویتنام 5 (قهرمانی آسیا)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

آخرین فرصت سرمربی شالکه مقابل بایرن
شنبه, 31 شهریور 1397 ساعت 09:23
آخرین فرصت سرمربی شالکه مقابل بایرن
شالکه فصل جدید بوندس‌لیگا را خوب آغاز نکرده و تا کنون از سه بازی‌ای که انجام داده حتی موفق به کسب یک امتیاز نشده. 

به گزارش "توپ 90"، شالکه با شروع رقابتهای بوندس‌لیگا در سه هفته‌ی اخیر هر سه بازی خود را به شکست به پایان برده و در این سه بازی تنها موفق به زدن دو گل شده است. البته شالکه در لیگ قهرمانان اروپا در اولین بازی مرحله‌ی گروهی به مصاف قهرمان لیگ پرتغال، پورتو رفت و در مقابل این تیم پرقدرت پرتغالی یک نتیجه‌ی تساوی بدست آورد تا دست‌کم روند شکست‌های پیاپی خود را قطع کرده و یک امتیاز به حساب خود واریز کند. 


ناظرین خارجی معتقد بودند شالکه بعد از کسب این تساوی اروپایی در رقابتهای داخلی آلمان بهتر کار کرده و می‌تواند سه شکست تلخ ابتدای فصل را به فراموشی بسپارد ولی از بخت بد آبی‌پوشان شهر گنزل‌کیرشن و سرمربی جوان‌شان دومینیک تدسکو، این تیم باید در هفته‌ی چهارم به مصاف غول بزرگی مثل بایرن مونیخ برود. 


تدسکوی 33ساله که همین حالا با فشارهای زیادی مواجه است و احساس می‌کند صندلی‌اش به شدت داغ شده و هر لحظه ممکن است برکنار شود، قول داده که شرایط شالکه دگرگون خواهد شد و تیم او از بایرن ترسی نخواهد داشت. اگر تدسکو می‌خواهد مدیران و رؤسای شالکه را قانع کند که او را به عنوان سرمربی تیم‌شان نگه دارند باید هر طور شده مانع از پیروزی بایرن مونیخ شود، تیمی که در هشت سال گذشته هر بار در مقابل شالکه به میدان رفته به پیروزی رسیده. 


با این اوصاف شکی نیست که شالکه تیم بسیار بااستعدادی است. باشگاه شالکه یکی از بهترین سیستم‌های پرورش جوانان فوتبال آلمان را دارد و شکی نیست که تیم جوان شالکه این روزها در بوندس‌لیگا واقعاً کمتر از حد انتظار و کمتر از حد توانایی و استعداد بازیکنانش کار می‌کند. شکی نیست که شالکه در نهایت این روزهای سخت را پشت سر گذاشته و بار دیگر خود را به عنوان یکی از بزرگان فوتبال آلمان مطرح خواهد کرد ولی باید دید آیا این اتفاق در بازی امشب مقابل بایرن مونیخ خواهد افتاد و تدسکو می‌تواند بعد از بازی نفس راحتی کشیده و به بقا روی صندلی سرمربی‌گری این تیم امیدوار باشد؟