بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

خبر ورزشی - 27 خرداد 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی اسطوره های انگلیس - منتخب جهان

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

مسی بهترین بازیکنی است که در زندگی دیده ام
جمعه, 30 شهریور 1397 ساعت 23:20
مسی بهترین بازیکنی است که در زندگی دیده ام
اریک لاملا، هافبک آرژانتینی تاتنهام، معتقد است که لیونل مسی ستاره منحصر به فردی است که فوتبال دیگر مانند او نخواهد دید.

به گزارش "توپ 90"، مسی فصل جدید را فوق العاده شروع کرد و علاوه بر زدن 4 گل در 4 هفته ابتدایی لالیگا، در اولین دیدار بارسا در لیگ قهرمانان هم سه بار دروازه آیندهوون را باز کرد.

هرچند تلاش او در جام جهانی ثمری نداشت و تیم ملی آرژانتین با شکست مقابل فرانسه در مرحله یک هشتم نهایی از دور رقابت ها کنار رفت. مسی تصمیم گرفت در دیدارهای اخیر آرژانتین مقابل گواتمالا و کلمبیا بازی نکند اما لاملا معتقد است که آلبی سلسته دیگر نمی تواند بازیکنی مانند او داشته باشد.

او به خبرنگاران گفت:" واضح است که لئو بازیکن بسیار مهمی برای ماست؛ برای همه چیزهایی که او می تواند به عنوان بازیکن و هم تیمی به ما بدهد.

داشتن او برای تیم بسیار مهم است. همه ما می دانیم که او در زمین بهترین است و همیشه برای بردن یک بازی، یک نقطه قوت است. آنچه من در بازی و در تمرین با او می بینم این است که او با فاصله، بهترین بازیکنی است که تا به حال دیده ام.

بازی به بازی، مردم می توانند کارهایی که او انجام می دهد را ببینند؛ اینکه گل زدن و پاس گل دادن چقدر برای او آسان است و کارهایی که می خواهد در زمین انجام بدهد. صادقانه بگویم، بازیکنی مانند او وجود نخواهد داشت."