بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

هدف - 3 تیر 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی ساحل‎عاج 1 - آفریقای جنوبی 0 (جام ملتهای آفریقا)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

رونالدو آن اخراج را دیگر فراموش کرده است
جمعه, 30 شهریور 1397 ساعت 23:41
رونالدو آن اخراج را دیگر فراموش کرده است
الکس ساندرو، مدافع چپ یوونتوس، اعلام کرد که کریس رونالدو بعد از اخراج در دیدار مقابل والنسیا، منتظر است تا بار دیگر کیفیت بالایش را به نمایش بگذارد.

به گزارش "توپ 90"، رونالدو در پیروزی 2-0 یووه مقابل والنسیا، به دلیل درگیری و کشیدن موی جیسون موریو، مدافع حریف، از زمین اخراج شد و گفته می شود که ممکن است یوفا محرومیتی بیشتر از یک جلسه برای او در نظر بگیرد که می تواند به غیبت در دیدار مقابل منچستریونایتد در الدترافورد منجر شود.

هرچند رونالدو بعد از دریافت کارت قرمز در مستایا، به شدت ناراحت شد و با گریه زمین را ترک کرد، ساندرو ادعا کرد که هم تیمی اش آن اتفاق را پشت سر گذاشت.

او به اسکای اسپورت ایتالیا گفت:" می بینم که او باانگیزه است. او تجربه زیادی دارد و می داند که آنچه سه شنبه اتفاق افتاد، به گذشته تعلق دارد. او حالا منتظر است. او به اینجا آمده تا به تیم کمک کند و کیفیت بیشتری به تیم اضافه کند. من در حال یادگیری از او در داخل و خارج زمین هستم."

خوان کوادرادو، بال کلمبیایی یوونتوس هم با تحسین رونالدو، از تاثیر او روی عملکرد بیانکونری گفت:"  ورود رونالدو مطمئنا چیز بیشتری به ما داد. می دانیم که او چه بازیکنی است اما یوونتوس هم همیشه تیمی سازمان یافته بود.

اکنون شاید ما قوی تر شده باشیم زیرا بعضی از ما مدتی است که اینجا هستیم و این بازیکنان به خوبی هم را می شناسند و به این دلیل که قهرمان های بزرگی شده اند. امیدواریم که بتوانیم در هر جام تا جایی که می توانیم پیش برویم."