بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

ابرار ورزشی - 4 تیر 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی سانفرسه هیروشیما 3 - کاشیما آنتلرز 2 (لیگ قهرمانان آسیا)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

پیش بازی لیورپول - ساوتهمپتون
جمعه, 30 شهریور 1397 ساعت 21:34
پیش بازی لیورپول - ساوتهمپتون
دو تیم لیورپول و ساوتهمپتون، امروز در ورزشگاه آنفیلد شهر لیورپول به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

به گزارش "توپ 90"، لیورپول شروع بسیار خوبی در این فصل داشته و در 5 بازی خود تا به اینجا، 15 امتیاز کسب کرده است. در حقیقت، رکورد 100 درصد پیروزی آنها، این امید را به هواداران منتقل کرده که آنها برای این فصل می‌توانند به قهرمانی لیگ برتر خوشبین باشند. طلسم قهرمانی لیورپول در لیگ برتر، 28 ساله شده و آنها امید زیادی دارند تا بتوانند در این فصل، این طلسم را شکسته و جام را بالای سر ببرند. شاگردان کلوپ با کسب پیروزی در دیدار مقابل پاری سن ژرمن در دیدار روز سه شنبه دو تیم، با روحیه ای بسیار بالا برای بازی امشب آماده خواهند شد.

در آن سو، ساوتهمپتون با 5 امتیاز در رده سیزدهم جدول قرار گرفته است. در حقیقت آنها تنها یک پیروزی تا به اینجا کسب کرده اند و دو شکست و دو تساوی نتیجه تلاششان در دیگر بازی ها بوده است.

در 6 تقابل اخیر دو تیم، 2 پیروزی برای لیورپول، 2 پیروزی برای ساوتهمپتون و 2 تساوی حاصل شده و نتیجه بازی امروز برای کلوپ و شاگردانش بسیار مهم است. دنی اینگس که با لیورپول قرارداد دارد و به صورت قرضی به ساوتهمپتون پیوسته، قادر به همراهی تیمش مقابل تیم اصلی نیست و چمبرلین، لالانا و لاورن قادر به همراهی لیورپول برای این بازی نخواهند بود.

ترکیب احتمالی: