بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

ایران ورزشی - 27 خرداد 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی اسطوره های انگلیس - منتخب جهان

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

ستایش مورینیو از سرمربی پرتغالی گرگ ها
جمعه, 30 شهریور 1397 ساعت 17:46
ستایش مورینیو از سرمربی پرتغالی گرگ ها
ژوزه مورینیو، سرمربی منچستریونایتد، به تمجید از عملکرد نونو اسپیریتو سانتو، سرمربی پرتغالی ولورهمپتون(ملقب به گرگ ها) پرداخت.

به گزارش "توپ 90"، یونایتد پس از پشت سر گذاشتن بحران ابتدای فصل و با کسب سه برد متوالی، فردا در اولدترافورد میزبان ولورهمپتون خواهد بود. گرگ ها پس از بازگشت به لیگ برتر، نتایج خوبی کسب کرده اند و در دو بازی اخیرشان برابر وستهام و برنلی موفق به کسب پیروزی شده اند.

نونو سانتو، سرمربی پرتغالی سابق والنسیا و پورتو، نقش مهمی در بازگرداندن ولورهمپتون به لیگ جزیره داشت و با خرید روی پاتریسیو و موتینیو، به خوبی تیم خود را در فصل نقل و انتقالات تقویت کرد. جالب اینکه نونو اسپیریتو سانتو زمانی در پورتو شاگرد مورینیو بود.

مورینیو در تمجید از هموطنش که چندی پیش شایعاتی مبنی بر حضور او در یونایتد(به جای آقای خاص) نیز شنیده می شد گفت:« نونو کارش را عالی انجام داده است. فصل قبل آنها از ابتدا تا انتهای رقابت های چمپیونشیپ(لیگ دسته اول انگلیس) تیم صدرنشین بودند. همه می دانیم که حتی با داشتن بهترین تیم ممکن هم این کار ساده ای نیست.

در نقل و انتقالات هم عالی عمل کرده اند. تا به اینجا به خوبی امتیاز جمع کرده اند و به عنوان تیمی که تازه به لیگ برتر بازگشته اند، عملکردشان عالی بوده است. چنین تیم هایی معمولا در بازگشت دچار مشکلاتی می شوند. همه اینها این حس را به من می دهد که فصل باثبات و خوبی در پیش خواهند داشت.»

آقای خاص ادامه داد:« وقتی آنها بازیکنان تان هستند، همیشه در مورد بعضی هایشان این حس را دارید که مربی خواهند شد اما هرگز فکر نمی کردم که 75 درصد شاگردانم در پورتو مربی شوند. نونو تیم را به لیگ برتر رساند و این کار را با شایستگی انجام داد. او لیاقت مربیگری در لیگ برتر را دارد. او مستقیما هدایت یک تیم لیگ برتری را بر عهده نگرفته بلکه این تیم را از چمپیونشیپ به این سطح رسانده است.»