بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

ایران ورزشی - 27 خرداد 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی اسطوره های انگلیس - منتخب جهان

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

کوتینیو: قبل از بازی با آیندهوون اضطراب داشتم
جمعه, 30 شهریور 1397 ساعت 11:31
کوتینیو: قبل از بازی با آیندهوون اضطراب داشتم
فیلیپ کوتینیو ستاره‌ی برزیلی بارسا می‌گوید پیش از دیدار بارسلونا و آیندهوون که اولین بازی او با پیراهن بارسا در چمپیونزلیگ بوده عصبی بوده و فشار ذهنی زیادی را تحمل می‌کرده. 

به گزارش "توپ 90"، کوتینیو بازی‌ساز برزیلی بارسلونا در اولین بازی تیمش در فصل جدید چمپیونزلیگ در مقابل آیندهوون به میدان رفت ولی بر خلاف انتظارش، در زمین عملکرد خیلی خوبی داشت و در نهایت به همراه هم‌بازی‌هایش موفق شد قهرمان لیگ هلند را با نتیجه‌ی 4-0 شکست دهد. 


کوتینیو بعد از بازی در گفتگو با خبرنگاران از این گفت که بازی در رقابتهای اروپایی با پیراهن بارسلونا برای او اتفاق مهمی بوده چراکه او بعد از مدتها توانسته به رویای خود جامه‌ی عمل بپوشاند. 
کوتینیو گفت:" همه‌ی هواداران و همه‌ی بازیکنان بارسا می‌خواستند در این بازی برنده شویم. بازی با آیندهوون بازی خاصی بود، البته همه‌ی بازی‌های چمپیونزلیگ خاص هستند ولی چون این اولین بازی ما بود و در مقابل هواداران‌مان برگزار می‌شد برای همه‌ی ما اهمیت خاصی داشت". 


کوتینیو در ادامه گفت:" و البته من که برای اولین بار در لیگ قهرمانان با پیراهن بارسا به میدان می‌رفتم قبل از بازی حس و حال خیلی خاصی داشتم. راستش خیلی مضطرب بودم. من پارسال نتوانستم در این رقابتها بازی کنم و امیدوارم امسال هر چه زمان می‌گذرد بهتر شوم و بتوانم آنطور که از من انتظار می‌رود به تیمم کمک کنم".


کوتینیو درباره‌ی ابرستاره‌ی هم‌تیمی‌اش لیونل مسی گفت:" مسی همیشه برای ما گلزنی می‌کند و مگر چیزی مهمتر از این وجود دارد؟ مهمترین هدف تیم این است که گل بزند و برنده شود. مسی بازیکنی غیر قابل پیش‌بینی است و همیشه حرکات و شگردهای جدیدی در آستین دارد". 


بازی بعدی بارسلونا در لیگ قهرمانان روز سوم اکتبر برگزار خواهد شد و بارسا در این روز در ورزشگاه ویمبلی لندن به مصاف تاتنهام خواهد رفت.