بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

استقلال - 9 آبان 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی ساحل‎عاج 1 - آفریقای جنوبی 0 (جام ملتهای آفریقا)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

حمایت رسانه های ایتالیایی از رونالدو بعد از اخراج جنجالی
پنجشنبه, 29 شهریور 1397 ساعت 22:53
حمایت رسانه های ایتالیایی از رونالدو بعد از اخراج جنجالی
کریس رونالدو، ستاره یوونتوس، که در دیدار مقابل والنسیا به شکلی عجیب از زمین اخراج شد، با حمایت رسانه های ایتالیایی مواجه شد.

به گزارش "توپ 90"، در دیدار دیشب یوونتوس مقابل والنسیا در مرحله گروهی لیگ قهرمانان که با پیروزی 2-0 بیانکونری به پایان رسید، رونالدو در دقیقه 29 بازی، بعد از اینکه درگیری مختصری با جیسون موریو، مدافع حریف، پیدا کرد و موهای او را کشید، از زمین اخراج شد.

رونالدو بعد از دریافت کارت قرمز، در حالی که بهت زده بود، با چشمانی اشک بار زمین را ترک کرد؛ اتفاقی که توتواسپورت، روزنامه تورینی حامی یوونتوس، آن را "شرم آور و مضحک" توصیف کرد.

ستاره پرتغالی به دلیل این اخراج، بازی بعدی یووه را از دست خواهد داد اما انتظار می رود که محرومیت او به دو یا حتی سه دیدار افزایش پیدا کند که می تواند ضربه بزرگی به یووه در چمپیونزلیگ باشد. به ویژه غیبت او در دیدار مقابل منچستریونایتد در الدترافورد، جذابیت های این دیدار را به میزان زیادی کاهش خواهد داد.

اما برخلاف رسانه های ایتالیایی، رسانه های اسپانیا تلاش کردند تا تصمیم الکس بریش برای اخراج رونالدو را درست جلوه بدهند.

آندوخار الیور، کارشناس داوری، به رادیو مارکا گفت:" او، موریو را هل داد و سپس موهای او را کشید."

در صورتی که رونالدو دو بازی محروم شود، دیدار خانگی مقابل یانگ بویز و بازی برابر منچستریونایتد در الدترافورد را از دست خواهد داد و در صورت سه جلسه محرومیت، نمی تواند در دیدار برگشت مقابل منچستریونایتد نیز بازی کند.