بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

گل - 25 آذر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه فوتسال ایران 3 - لبنان 2 (زیر 20 سال آسیا)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

مسخره شدن آسنسیو برای حرکت فیرمینیویی
پنجشنبه, 29 شهریور 1397 ساعت 23:23
مسخره شدن آسنسیو برای حرکت فیرمینیویی
مارکو آسنسیو، ستاره جوان رئال مادرید، نزدیک بود در دیدار مقابل رم، یکی از زیباترین گل های این فصل لیگ قهرمانان را به ثمر برساند اما بسیاری از هواداران رئال معتقدند که او هنوز برای زدن چنین گلی، باید تمرین بیشتری بکند.

به گزارش "توپ 90"، رئال مادرید شب کذشته در اولین دیدارش در فصل جدید لیگ قهرمانان موفق شد با نتیجه 3-0 آ اس رم شکست بدهد. گل های کهکشانی ها در این دیدار را ایسکو، گرت بیل و ماریانو به ثمر رساندند.

در این دیدار آسنسیو می توانست نام خود را در جدول گلزنان ثبت کند اما او موقعیت بسیار خوبی که خودش ایجاد کرده بود را با یک ضربه عجیب، از دست داد.

در حالی بازی 2-0 در جریان بود، او با حرکتی عالی، از دو مدافع رم عبور کرد و وارد محوطه جریمه شد. اما در حالی که همه منتظر ضربه نهایی بودند، او تصمیم گرفت که بدون نگاه کردن به دروازه، حرکتی که پیش از این فیرمینو، ستاره لیورپول، انجام داده بود، ضربه اش را بزند و در نهایت دروازه بان رم آن را مهار کرد. آنطور که از تصاویر تلویزیونی مشخص بود، خولن لوپتگی، سرمربی رئال مادرید، از این تصمیم راضی نبود و با تکان سر، ناراحتی اش را بروز داد.

این اتفاق در شبکه های اجتماعی عم بازتاب زیادی داشت و بسیاری، آسنسیو را به دلیل این حرکت غیرضروری، سرزنش کردند.

بسیاری از هواداران لیورپول، این حرکت آسنسیو را با فیرمینیو که پیش از این بارها به این شکل پاس داده و گل زده، مقایسه کردند. ستاره برزیلی قرمزها فصل گذشته مقابل وستهام، سویا و سوانسی موفق شده بود بدون نگاه کردن به دروازه، گلزنی کند.

در واکنش به حرکت آسنسیو، یک هوادار در توئیتر نوشت:" متاسفم آسنسیو، اما تنها یک نفر وجود دارد که می تواند این کار را انجام بدهد و نام او روبرتو فیرمینو است."

یا کاربری دیگر نوشت:" تو فیرمینو نیستی، به تمرین کردن ادامه بده."

البته پاس دادن بدون نگاه کردن به سمت بازیکن خودی توسط رونالدینیو، ستاره سابق بارسا، به شهرت رسید اما این فیرمینو بود که با استفاده از آن برای زدن گل، نام خود را بر سر زبان انداخت.