بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

نود - 2 تیر 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی ساحل‎عاج 1 - آفریقای جنوبی 0 (جام ملتهای آفریقا)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

ناگلزمان از بازی بعدی هوفنهایم محروم می‌شود؟
پنجشنبه, 29 شهریور 1397 ساعت 21:29
ناگلزمان از بازی بعدی هوفنهایم محروم می‌شود؟
زمانی که بازی هوفنهایم و شاختار دونستک با نتیجه‌ی 2-2 در حال به پایان رسید بود یولیان نگلزمان برای روحیه دادن به تیمش و تغییر نتیجه از هیچ کاری دریغ نکرد حتی از اقداماتی که طبق قوانین فوتبال ممنوع است.  

به گزارش "توپ 90"، هوفنهایم در اولین بازی خود در لیگ  قهرمانان اروپا به مصاف شاختار دونستک رفت. در دقایق پایانی بازی زمانی که نتیجه 2-2 مساوی بود، نگلزمان سرمربی هوفنهایم مدیر این تیم تیو هاردونگ را به سمت دیگر زمین فرستاد تا صحبت‌های تاکتیکی او را به صورت اختصاصی به گوش یکی از بازیکنانش، نورت‌فایت برساند. چرا که جو ورزشگاه آنقدر شلوغ و پر سر و صدا بود که این دفاع آخر هوفنهایم نمی‌توانست فریادهای سرمربی خود را بشنود. 


تورستن کین‌هوفر، یکی از داوران آلمانی بوندس‌لیگا در گفت و گو با روزنامه‌ی بیلد درباره‌ی این اقدام ناگلزمان گفت:" استفاده از فناوری برای برقراری ارتباط با بازیکنان داخل میدان ممنوع است. در عین حال سرمربی‌ها فقط می‌توانند فقط از محوطه‌ی اختصاصی‌شان در کنار زمین توصیه‌های لازم را به بازیکنان ارائه دهند و هر اقدام غیر از این اگر توسط ناظر بازی گزارش شود می‌تواند به تصمیمات انضباطی منجر شود".


اما  خود نگلزمان در این باره چه می‌گوید. او به بیلد گفت:" من می‌خواستم به وینگر راست تیم‌مان بگویم که بازی را به شکل کنترل شده‌تری باز کند. چون در آن دقایق از این نظر اصلاً خوب کار نمی‌کردیم".


باید دید آیا کمیته‌ی انضباطی یوفا این اقدام نگلزمان را جریمه خواهد کرد یا نه؟ جریمه‌ای که ممکن است به محرومیت او از نشستن روی نیمکت تیمش دست‌کم در بازی بعدی هوفنهایم در چمپیونز لیگ منجر شود.