بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

پیروزی - 27 خرداد 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی اسطوره های انگلیس - منتخب جهان

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

کاسمیرو: رونالدو شایسته توپ طلاست نه مودریچ!
پنجشنبه, 29 شهریور 1397 ساعت 08:50
کاسمیرو: رونالدو شایسته توپ طلاست نه مودریچ!
کاسمیرو، هافبک رئال مادرید معتقد است که کریستیانو رونالدو شایسته کسب توپ طلاست نه لوکا مودریچ.

به گزارش "توپ 90"، لوکا مودریچ که فصل گذشته با رئال قهرمان اروپا شد، در جام جهانی خوش درخشید و با کرواسی تا فینال رقابت ها پیش رفت ولی مقابل فرانسه در فینال شکست خوردند. با این حال مودریچ عنوان بهترین بازیکن جام را از آن خود کرد و موفق شد به عنوان بهترین بازیکن یوفا نیز انتخاب شود. در حالی که تمامی بازیکنان رئال مادرید در حال حمایت از هم تیمی خود برای کسب عنوان توپ طلا هستند، کاسمیرو بر خلاف آنها از هم تیمی سابقش یعنی رونالدو در این امر حمایت کرد.

او گفت:" لوکا فصل فوق العاده ای داشته است. ولی به نظر من، باید این عنوان به رونالدو برسد زیرا او در طول فصل گذشته بهترین بود."

کاسمیرو درباره برد 3-0 مقابل رم گفت:" سال گذشته آنها به نیمه نهایی رسیدند و تا آستانه حضور در فینال هم رفتند، باید برای بازی که کردیم ارزش بالایی قائل شویم. تقریبا می‌توان گفت بی نقص بودیم. باید از موقعیت‌هایمان بهتر استفاده کنیم ولی موضوع مهم این بود که 30 موقعیت گل روی دروازه حریف ایجاد کردیم. با حضور لوکا، تونی کروس و ایسکو که مدت‌هاست کنار هم هستیم و شناخت خوبی داریم و همچنین کیفیت آنها، توانستیم خیلی راحت بازی را ببریم."