بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

پیروزی - 28 خرداد 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه فوتسال اندونزی 7 - ویتنام 5 (قهرمانی آسیا)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

سرمربی رم: داگلاس کاستا از پسرم عذرخواهی نکرد
چهارشنبه, 28 شهریور 1397 ساعت 12:36
سرمربی رم: داگلاس کاستا از پسرم عذرخواهی نکرد
اوزه‌بیو دی‌فرانچسکو سرمربی باشگاه رم بعد از ماجراهای درگیری داگلاس کاستا بازیکن یوونتوس و پسرش فدریکو دی‌فرانچسکو در بازی این دو تیم اعلام کرد که کاستا هنوز از پسرش عذرخواهی نکرده و پرونده همچنان مفتحو است.

به گزارش "توپ 90"، ماجرا از آنجا آغاز شد که در جریان دیدار رم و یوونتوس در رقابتهای سری آ ، بازی‌ای که یوونتوس در آن با نتیجه‌ی 2-1 به پیروزی رسید داگلاس کاستا در دقایق پایانی بازی با فدریکو دی‌فرانچسکو بازیکن رم و پسر سرمربی این تیم درگیری پیدا کرد. درگیری این دو در نهایت با تف کردن کاستا به صورت دی‌فرانچسکو همراه شد. این کار کاستا در ایتالیا با انتقادهای زیادی همراه شد و به خصوص هواداران رم این حرکت را توهین به باشگاه خود دانسته و در  شبکه‌های اجتماعی کمپین‌های زیادی برای محرومیت کاستا به راه انداختند.


اما دی‌فرانچسکوی پدر درباره‌ی این اتفاق گفت:" فدریکو پسر من، بازیکن بزرگی است و من به او افتخار می‌کنم. جالب اینجا است که بعد از این همه حرف و حدیث و محکومیت‌های همه‌جانبه هنوز کسی از پسر من عذرخواهی نکرده. عذرخواهی‌ای که حق او است. من از این بابت واقعاً متاسف و ناراحت هستم. جالب اینجا است که هواداران یوونتوس بعد از بازی در شبکه‌های اجتماعی جای قربانی و خاطی را عوض کرده‌اند و آش آنقدر شور شده که من و پسرم را به مرگ تهدید کرده‌اند. واقعاً نمی‌دانم چه باید بگویم".