بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

گل - 5 آبان 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی ساحل‎عاج 1 - آفریقای جنوبی 0 (جام ملتهای آفریقا)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

راکیتیچ: مسی درخششی فراتر از این بازی خواهد داشت
چهارشنبه, 28 شهریور 1397 ساعت 09:32
راکیتیچ: مسی درخششی فراتر از این بازی خواهد داشت
ایوان راکیتیچ، ستاره خط میانی بارسلونا به تمجید از لیونل مسی پرداخت و مدعی شد که انتظاراتش از مسی فراتر از سه گلی است که شب گذشته به ثمر رساند.

به گزارش "توپ 90"، بارسا شب گذشته در نوکمپ میزبان آیندهوون بود و توانست با درخشش لیونل مسی، کاپیتان خود و هت تریک او و همچنین تک گل عثمان دمبله، 3-0 پیروز میدان شود. مسی چهل و هشتمین هت تریک خود در دوران حرفه ای فوتبالش و هشتمین هت تریک در چمپیونزلیگ را به ثمر رساند که در این رقابت ها رکورد به حساب می‌آید و پس از بازی، راکیتیچ به تمجید از فوق ستاره آرژانتینی پرداخت.


هافبک کروات بارسا گفت:" پاهای مسی استثنایی هستند و او باز هم با آنها گلهای استثنایی زد. امیدوارم متوقف نشود و باز هم به این روند ادامه دهد. این بازی برای ما در ابتدا خیلی سخت بود که البته در چمپیونزلیگ موضوعی طبیعی است و به خصوص اینکه اولین بازی مان بود. حریف خیلی با انگیزه بود و در لیگ هلند هم شروع خوبی داشته است. تلاش خوبی در زمین داشتیم ولی هنوز می‌توانیم بهتر از این باشیم.همیشه می‌توان پیشرفت کرد و ما هم به جزئیات کوچک در تمام بازی ها توجه داریم. می‌دانیم که این صد در صد توان ما نبود. "


بارسا فصل گذشته توسط رم در مرحله یک چهارم نهایی حذف شد و راکیتیچ ادامه داد:" بازی ویژه ای بود و ما می‌دانیم که در چند سال اخیر در بهترین فرم خود نبوده ایم. باید بهتر شویم و انگیزه مان را افزایش دهیم ولی همچنین می‌خواهیم در لیگ و کوپا دل ری نیز بهترین نتایج را کسب کنیم."