بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

پیروزی - 27 خرداد 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی اسطوره های انگلیس - منتخب جهان

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

اینترمیلان 2 - تاتنهام 1، کامبک اینتر در دقایق پایانی
سه شنبه, 27 شهریور 1397 ساعت 22:19
اینترمیلان
اینتر موفق شد با 2 گل دقایق پایانی با نتیجه 1-2 تاتنهام را مغلوب کند.

به گزارش "توپ 90"، تاتنهام با گل اریکسن در دقیقه 51 در آستانه کسب پیروزی بود اما اینتر موفق شد با 2 گل ایکاردی و وسینو در 10 دقیقه پایانی، بعد از 7 سال دوزی لیگ قهرمانان را با پیروزی آغاز کند.

اولین فرصت در دقیقه 10 برای اینتر ایجاد شد و روی همکاری پریشیچ و ایکاردی، کاپیتان نراتزوری می توانست گل اول را به ثمر برساند اما حضور به موقع سانچس مانع این اتفاق شد.

دقایقی بعد این اریکسن بود که با یک ضربه ایستگاهی دروازه اینتر را تهدید کرد اما سمیر هندانوویچ عکس العمل خوبی نشان داد.

در ادامه جریان بازی آرام شد و 2 تیم قادر به خلق موقعیت روی دروازه هم نبودند. در دقیقه 30 و روی ارسال اریکسن، سانچس با ضربه سر دروازه میزبان را تهدید کرد اما باز هم دروازه بان اینتر واکنش مناسبی نشان داد.

لحظاتی بعد این مدافعان تاتنهام بودند که به اشتباه در حال باز کردن دروازه خودی بودند اما میشل فورم عکس العمل مناسبی نشان داد.

در اواخر نیمه اول هری کین بهترین بخت را برای گلزنی به دست آورد و اگرچه هندانوویچ را نیز جا گذاشت، اما توپ را گم کرد تا فرصت فوق العاده ای را از دست بدهد و در نهایت 45 دققیقه نخست با تساوی بدون گل به پایان برسد.

اما نیمه دوم با برتری تاتنهام آغاز شد و این تیم در دقیقه 51 به گل رسید. ابتتدا اریکسن با یک ضربه زمینی دروازه اینتر را تهدید کرد و در ریباند و روی اشتباه مدافعان اینتر و با چانشنی خوش شانسی، ضربه دوم این هافبک بلژیکی تبدیل به گل شد.

 

در دقیقه 62 این بار لاملا با یک ضربه محکم دروازه اینتر را هدف قرار داد که اینتر هندانوویچ موفق شد توپ را مهار کرده و اجازه ندهد گل دوم به ثمر برسد.

در دقیقه 68 و روی اشتباه عجیب بروزوویچ، لاملا در محوطه صاحب فرصت بسیار خوبی شد اما سنگربان اینتر دروازه تیمش را نجات داد. در دقیقه 80 این کاندورا بود که شانس خود را برای گلزنی امتحان کرد اما ضربه او از بالای دروازه به بیرون رفت.

اما در دقیقه 85 اینتر بالاخره به گل رسید. روی ارسال آساموا، ایکاردی موفق شد با یک ضربه والی تماشایی از پشت محوطه گل تساوی اینتر را به ثمر برساند.

اما این پایان کار نبود و در دقیقه 92 وسینو موفق شد با یک ضربه سر گل دوم اینتر را به ثمر رسانده و اینتر در نهایت در خانه خود با نتیجه 1-2 پیروز شود.