بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

ابرار ورزشی - 27 خرداد 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی اسطوره های انگلیس - منتخب جهان

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

مربی رم: آسنسیو روزی برنده توپ طلا خواهد شد
سه شنبه, 27 شهریور 1397 ساعت 16:53
مربی رم: آسنسیو روزی برنده توپ طلا خواهد شد
فردا شب در برنابئو، رم میهمان رئال است و ماجراجویی های جالوروسی در این فصل از لیگ قهرمانان از مادرید شروع خواهد شد.

به گزارش "توپ 90"، رم به سبب حذف بارسا از لیگ قهرمانان فصل گذشته در میان رئالی ها یک باشگاه محبوب به حساب می آید. جالوروسی سری آ را خوب شروع نکرده اند و حال یک جدال سخت برابر مدافع عنوان قهرمانی سه دوره اخیر چمپیونزلیگ پیش رو دارند.

اوزه‌بیو دی‌فرانچسکو، سرمربی رم در مصاحبه با آاس گفت:« فصل گذشته پیشروی خوبی در لیگ قهرمانان تا نیمه نهایی داشتیم و به جایگاهی که شایسته‌اش بودیم، رسیدیم. امیدواریم این فصل نیز بتوانیم موفقیت فصل گذشته‌مان را تکرار کنیم.»

حذف بارسا و شکست از لیورپول:« هر بار که با هواداران‌مان در خیابان روبه‌رو می‌شوم، آنها آن بازی مقابل بارسلونا را یادآوری می‌کنند. من هم از آن بازی برای انگیزه دادن به بازیکنانم استفاده خواهم کرد تا به آنها یادآوری کنم که در طول 90 دقیقه هر اتفاقی ممکن است، رخ دهد.

در مورد بازی با لیورپول در مرحله نیمه‌نهایی فصل گذشته لیگ قهرمانان نیز همیشه پشیمانی‌هایی وجود دارد، برخی تصمیمات داوری به ما کمک نکرد، اما چیزی که به ما ضربه زد، نیم ساعت از بازی رفت بود که مقصر هم خودمان بودیم. اکنون فصلی دیگر برای کار در کنار یکدیگر در پیش داریم. انتظار شروعی بهتر در سری آ را داشتم و اکنون باید راهی برای ارائه عملکردی باثبات‌تر پیدا کنیم.»

 

 

 

 

رئال مادرید:« رئال مادرید بدون کریستیانو رونالدو هم تیم قدرتمندی است و این را آمار این تیم در بازی‌های این فصل می‌گوید. آنها در بازی با توپ کیفیت بالایی دارند، کمتر مرتکب اشتباه می‌شوند و رهبران زیادی در ترکیب‌شان دارند.

زین‌الدین زیدان هم در رئال مادرید دست به کار خارق‌العاده‌ای زد. جولن لوپتگی هم اکنون می‌خواهد با نزدیک کردن بازیکنان به یکدیگر سازمان بیشتری به تیم تحت‌هدایتش بدهد و به دنبال ارائه بازی هجومی‌تری است.»

 

سرمربی رم از ستاره جوان رئال هم تمجید کرد و گفت:« بازیکنی از رئال مادرید که می‌تواند مناسب رم باشد، مارکو آسنسیو است، بازیکنی که قطعاً روزی توپ طلا را از آن خود خواهد کرد. دوست دارم او را در تیمم داشته باشم. همچنین دوست داشتم سرخیو راموس را هم در تیمم داشتم.»