بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

پیروزی - 30 خرداد 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی ایتالیا 0 - لهستان 1 (یورو زیر 21 سال)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

آسنسیو: بدون رونالدو هدف من تغییری نکرده است
چهارشنبه, 21 شهریور 1397 ساعت 19:15
آسنسیو: بدون رونالدو هدف من تغییری نکرده است
مارکو آسنسیو، ستاره جوان رئال مادرید در خصوص تمایل به تغییر شماره خود در آینده صحبت کرد.

به گزارش "توپ 90"، با جدایی کریستیانو رونالدو، بسیاری آسنسیو را وارث شماره 7 رئال مادرید می دانستند اما این شماره در نهایت به ماریانو دیاز رسید و آسنسیو این تغییر را به آینده موکول می کند.

آسنسیو گفت: "من نمی خواهم دوران ورزشی خود را با پیراهن شماره 20 به پایان برسانم. آیا می خواهم شماره خود را تغییر دهم؟ بله، اما باید ببینیم چه اتفاقاتی رخ خواهد داد.

با یا بدون کریستیانو رونالدو، هدف من تغییری نکرده و می خواهم عضوی از تیم اصلی رئال مادرید باشم. شرایط تاکنون خوب بوده و من فصل را در شرایط مساعدی آغاز کرده ام."

آسنسیو همچنین در مورد دوران موفق حضور خود در مایورکا و اسپانیول گفت: "علیرغم داشتن پیشنهادات خوب، من می خواستم در مایورکا باقی بمانم و این مرحله از پیشرفت خود را تکمیل کنم. من فکر می کردم می توانم در مایورکا یا دیگر تیم ها پیشرفت کنم و هدفم این بود که به تیم اصلی برسم که حالا این اتفاق افتاده است اما فشار در تیمی مانند رئال مادرید با مایورکا یکسان نیست."

آسنسیو در مورد روزهای حضور خود در اسپانیول نیز گفت: "سال خوبی بود زیرا من بازی می کردم و پیشرفت داشتم اما آنجا نیز نوع دیگری از فشار بر من وارد شد زیرا ما خیلی در خط حمله فعال نبودیم."