بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

شوت - 4 تیر 1396

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه‌بازی فنرباغچه 1 - وولفسبورگ 1 (بازی‌دوستانه)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

اعتراض شدید نیمار؛ بی احترامی کافیست
چهارشنبه, 21 شهریور 1397 ساعت 17:45
اعتراض شدید نیمار؛ بی احترامی کافیست
نیمار، ستاره 26 ساله تیم ملی برزیل معتقد است در دیدار مقابل السالوادور به او بی احترامی شده است.


به گزارش "توپ 90"، برزیل موفق شد در دیداری دوستانه با 5 گل السالوادور را مغلوب کند و نیمار در اواخر نیمه اول به تمارض از سوی داور متهم شده و کارت زرد گرفت که حالا ستاره برزیلی به این رفتار معترض است.

نیمار گفت: "من نمی دانم که چگونه باید با این سابقه زندگی کنم. این ذهنیت در مورد من وجود دارد اما من هیچ وقت نمی خواهم چنین شرایطی داشته باشم و فکر می کنم که این کار باید پایان یابد. البته این موضوع خیلی به من مربوط نیست و من بیشتر مواقع چیزی نمی گویم اما این رفتار نه تنها بی احترامی به من، بلکه به هم تیمی های من نیز بوده است.

بازی کردن با کارت زرد دشوار است. داوران به اینجا برای قضاوت بازی برزیل که دیدار مهمی است می آیند و چنین رفتاری از خود بروز می دهند که فکر نمی کنم درست باشد. اگر داور نمی خواهد پنالتی بگیرد مشکلی نیست اما دادن کارت نیز ضرورتی نداشت.

من از آن دسته بازیکنانی هستم که هرگاه صاحب توپ می شوم به سمت جلو حرکت کرده و می خواهم موقعیت گل خلق کنم. این همان چیزی است که من می خواهم به بازیکنان دیگر نیز منتقل کنم.

تیم ما باید از بازی کردن لذت ببرد و این دستور تیته است زیرا اینجا بازی کردن دشوار است. حضور در ترکیب تیم ملی برزیل، رویای هر یک از ما است، بنابراین ما مجبوریم علاقه خود برای حضور در اردوی برزیل را نشان بدهیم."