بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

هدف - 29 تیر 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی ولورهمپتون 0 - منچسترسیتی 0 + پنالتی (اینترنشنال کاپ)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

بارسا تا چند سال دیگر به سرنوشت میلان دچار می‌شود
چهارشنبه, 21 شهریور 1397 ساعت 12:53
بارسا تا چند سال دیگر به سرنوشت میلان دچار می‌شود
ویکتور فونت، نامزد ریاست باشگاه بارسلونا معتقد است که سیستم ریاست فعلی باشگاه، تا 10 سال دیگر آبی اناری ها را به سرنوشت میلان دچار می‌کند.

به گزارش "توپ 90"، بارسلونا در زمان ریاست جوزپ ماریا بارتومئو، موفقیت چشم گیری کسب کرده ولی آنها به کل از سیاست های باشگاه که استفاده از آکادمی و بازیکنان تیم‌های پایه بود، فاصله گرفته اند. این موضوع باعث انتقاد بسیاری از بزرگان باشگاه نیز شده و حالا فونت با این شعار قصد دارد به صندلی ریاست بارسا برسد.

او گفت:" فکر نمی‌کنم لاماسیا (آکادمی فوتبال بارسلونا) بیمار شده باشد ولی خیلی از افرادی که مسئولیت تمرین بازیکنان را برعهده دارند و سیستم و مدل باشگاه را به خوبی می‌شناسند، تیم را ترک کرده اند. برای اینکه مطمئن شوید لاماسیا براساس سیستمی ثابت و مشخص پیش می‌رود، باید توجه ویژه ای به آن شود و با حرف زدن اتفاقی رخ نخواهد داد. باید افرادی بر سر کار باشند که به دقت، از تیم اصلی تا پایین ترین اجزای باشگاه را می‌شناسند.

پس از اینکه سیستم کرویف با موفقیت همراه بود، باشگاه تصمیماتی گرفته که در راستای این سیستم نبوده است. در سال‌های اخیر مربیانی بر سر کار آمده اند که با وجهه بارسا همخوانی ندارند. به نظرم دانش مورد نظر برای این سیستم را در اختیار نداشته اند. همچنین خریدها و فروش‌های باشگاه نیز با این سیستم همخوانی ندارد. نگرانی ما از این است که باشگاه با همین سیستم و مدیریت تا سال 2025 پیش برود. چنین روش‌هایی که در حال حاضر به کار گرفته می‌شود، کار را دشوار می‌کند زیرا کار سختی برای رقابت در بالاترین سطح خواهیم داشت. به نظرم در چند سال اخیر باشگاه به صورت حرفه ای مدیریت نشده است. ثباتی در تفکرات وجود نداشته و با ادامه همین روش، میلانی دیگر به وجود خواهد آمد. این احتمال واقعا وجود دارد."