بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

خبر ورزشی - 29 فروردین 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی نفت‌ مسجدسلیمان 0 - استقلال خوزستان 0

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

انریکه: سبایوس از مودریچ یک هیچ کاره ساخت
چهارشنبه, 21 شهریور 1397 ساعت 14:01
انریکه: سبایوس از مودریچ یک هیچ کاره ساخت
سرمربی تیم ملی اسپانیا پس از برتری 6 گله بر کرواسی به تمجید از دنی سبایوس پرداخت.

به گزارش "توپ 90"، اسپانیا در عین ناباوری توانست با 6 گل بر نایب قهرمان جهان غلبه کرده و سنگین ترین شکست تاریخ این کشور را رقم بزند.

در ترکیب اسپانیا شش بازیکن رئال از جمله سبایوس حضور داشتند و همگی نیز نمایشی قابل قبول از خود ارائه دادند. سبایوس که در رئال زیدان، ذخیره نشین دائمی بود، امسال با آمدن لوپتگی جایگاه بهتری در رئال پیدا کرده و اکنون بازیکن ملی پوش نیز محسوب می شود.

انریکه در پایان بازی، ضمن اشاره به بازی خوب سبایوس گفت:« بارها بازی های سبایوس در تیم زیر 21 ساله ها را دیده بودم و او برابر کرواسی هم با اعتماد به نفس بالا و مثل روزهای درخشانش در تیم جوانان بازی کرد. او مودریچ را از جریان بازی خارج کرد و به وی اجازه هنرنمایی نداد. سبایوس نگذاشت مودریچ همان مودریچ رئال مادرید باشد.»

آسنسیو:« او هم مثل دیگر بازیکنان، عملکرد بسیار خوبی داشت. آسنسیو دو گل زیبا زد و فوق العاده بود. مشکل بتوان نکته ای برای انتقاد به او و دیگر بازیکنان پیدا کنم.»

تشویق شدن در ورزشگاه الچه:« سورپرایز شدم و از هواداران متشکرم. در عین حال خجالت زده نیز شدم چون بازیکنانم به مراتب بیشتر از من شایسته تشویق بودند. از آنها ممنونم.»