بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

ابرار ورزشی - 26 فروردین 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بسکتبال شهرداری گرگان 81 - شیمیدر تهران 64

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

درخشش یک ستاره در شب افسوس رئال و بارسا(عکس)
چهارشنبه, 21 شهریور 1397 ساعت 13:40
درخشش یک ستاره در شب افسوس رئال و بارسا(عکس)
سائول نیگز، بهترین روزهای فوتبالی خود را پشت سر می گذارد. ستاره ای از شهر الچه که برای اتلتیکو بازی می کند.

به گزارش "توپ 90"، سائول فوتبال خود را از آکادمی رئال مادرید شروع کرد اما به دلیل درگیری با چند بازیکن در رختکن و عدم حمایت لازم از سوی مسئولان رئال، ترجیح داد به آکادمی فوتبال اتلتیکو مادرید برود. آن روزها کسی تصور نمی کرد که رفتن سائول به یک افسوس بزرگ برای رئال تبدیل شود اما شروع درخشش این بازیکن از سه سال پیش و پیشرفت قابل توجه او نشان داد که رئال چه مهره ارزشمندی را از دست داده است.

عجیبتر اینکه بارسلونا نیز تا سال گذشته حق جذب سائول را با پرداخت 80 میلیون یورو در اختیار داشت اما در نهایت اتلتیکو توانست قرارداد او را تا 2023 تمدید کرده و بارسلونا را از در اختیار داشتن این ستاره ملی پوش بی نصیب کند.

سائول در فهرست نهایی اسپانیا برای جام جهانی نیز حضور داشت اما در میان تعجب، هیه رو به وی یک دقیقه هم میدان نداد اما حالا با آمدن انریکه، او توانسته جایگاهی ثابت در ترکیب اصلی لاروخا پیدا کند.

سائول چند روز پیش در ویمبلی موفق شد یکی از دو گل اسپانیا را وارد دروازه انگلیس کند و شب گذشته در شهر زادگاهش "الچه" نیز موفق شد با ضربه سر، گلی به یاد ماندنی به کرواسی بزند و یکی از مهره های درخشان لاروخا در برتری 6-0 برابر کرواسی بود.

او پیش از بازی گفته بود که رویای گل زدن در شهرش برای تیم ملی اسپانیا را دارد و در شبی که رئال و بارسا باز هم افسوس از دست دادن او را خوردند، ستاره درخشان لاروخا شد. اتلتیکو حالا بیشتر از گذشته به داشتن سائول می بالد.