بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

پیروزی - 4 تیر 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی غنا 2 - بنین 2 (جام ملتهای آفریقا)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

دلبوسکه: بولت باید در خط دفاع بازی کند
چهارشنبه, 21 شهریور 1397 ساعت 12:13
دلبوسکه: بولت باید در خط دفاع بازی کند
ویسنته دلبوسکه، سرمربی سابق رئال مادرید و اسپانیا معتقد است که اوسین بلوت، قهرمان افسانه ای دو میدانی که اخیرا به فوتبال روی آورده، استعداد فوق العاده ای در این ورزش دارد ولی شاید بهتر باشد در خط دفاعی نقش آفرینی کند.

به گزارش "توپ 90"، بولت 32 ساله که اخیرا ورزش دو میدانی را کنار گذاشته، به باشگاه سنترال کوست مارینرز استرالیا پیوسته و فعلا به صورت آزمایشی در این تیم بازی می‌کند. او در یک دیدار دوستانه نیز برای تیمش به میدان رفت و دقایقی بازی کرد. حال دلبوسکه مدعی شد که بهتر است بولت شانسش را در خط دفاعی امتحان کند.

او گفت:" وقتی فضا مقابل او باشد، می‌تواند به یک فوتبالیست خیلی خوب تبدیل شود. او می‌تواند در دفاع بازی کند و فضاهای زیادی را پوشش دهد ولی بستگی دارد زیرا موضوع پوشش 100، 60 یا 70 متر از زمین نیست. موضوع این است که بارها و بارها پوشش دهید و توان کافی برای این کار را داشته باشید، هر چند که من مطمئنم او می‌تواند. بدون شک، به عنوان یک مدافع میانی، او می‌تواند بسیار مفید و موثر باشد. بازی کردن به عنوان یک فوتبالیست حرفه ای در سن 32 سالگی طبیعی نیست. دشوار است که  بهترین فرم فیزیکی خود را حفظ کنید."