بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

پیروزی - 27 دی 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی بارسلونا 3 - لوانته 0 (گزارش‌اختصاصی)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

هوگو لوریس: هیچ مهاجمی به اندازه‌ی رائول خطرناک نبود
چهارشنبه, 21 شهریور 1397 ساعت 11:29
هوگو لوریس: هیچ مهاجمی به اندازه‌ی رائول خطرناک نبود
هوگو لوریس دروازه‌بان تاتنهام که در دوران فوتبالی خود در مقابل بهترین فوتبالیستهای دنیا قرار گرفته بهترین فوتبالیستهای دنیا را از دید خود معرفی کرد.

به گزارش "توپ 90"، لوریس دروازه‌بان تیم ملی فرانسه که با این تیم جام جهانی را فتح کرد این هفته به  دلیل مصدومیت جزئی از ناحیه‌ی ران در بازی خروس‌ها در لیگ ملتها حضور نداشت. این درحالی بود که قهرمان جام جهانی روسیه در ورزشگاه استاد دو فرانس، برای اولین بار بعد از فتح جام جهانی در فضایی پرشور، در مقابل هواداران خود به مصاف هلند رفتند.


دروازه‌بان 31ساله‌ی تاتنهام و تیم ملی فرانسه که با وجود مصدومیت برای شرکت در جشن‌هایی که در پاریس بعد از پیروزی بر هلند برگزار شد، به کشورش بازگشته بود در مصاحبه با شبکه‌ی تلویزیونی RMC درباره‌ی شرایط خود گفت:" تاریخ بازگشتم به میادین هنوز مشخص نیست. ولی به همراه تیم مشغول تلاش هستم تا هر چه سریعتر با آمادگی کامل به میادین برگردم. شاید این هفته فرصتی برای بازی کردن پیدا کنم ولی همه چیز بستگی دارد به اینکه در طول هفته چه اتفاقی خواهد افتاد".


تاتنهام روز شنبه در یک بازی بسیار مهم لیگ برتر انگلیس به مصاف لیورپول خواهد رفت و هنوز مشخص نیست که لوریس به این بازی خواهد رسید یا نه.


در جریان مصاحبه‌ی لوریس با تلویزیون فرانسوی، گزارشگر از او پرسید بهترین بازیکنانی که تا کنون در مقابل آنها بازی کرده چه کسانی بوده‌اند؟


لوریس تا کنون در مقابل بزرگانی مثل لیونل مسی و رونالدو از دروازه‌ی خود محافظت کرده ولی او در جواب این سوال به یک اسطوره‌ی اسپانیایی اشاره کرد که در سال 2015 از دنیای فوتبال خداحفظی کرده.


هوگو لوریس گفت:" انتخاب یک نفر از بین این همه ستاره‌ی بزرگ کار سختی است. ولی بازیکنی مثل رائول، من زمانی که در رئال مادرید و شالکه بازی می‌کرد در مقابل او بازی کرده‌ام. او همیشه زیرچشمی دروازه‌بان را نگاه می‌کرد و این نگاه او واقعاً ترسناک بود. او بسته به همین نگاه در محوطه‌ی جریمه جاگیری می‌کرد و ضربه‌ای که می‌زد را در همان لحظات کوتاه تعیین می‌کرد. رائول واقعاً خطرناک‌ترین مهاجمی بوده که من دیده‌ام".